Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ten trailer je spíš blbý než jakkoliv erotický. Já jen nevěřicně kroutil hlavou, co někdo může vymyslet a natočit. Holt asi tomuhle umění fakt nerozumím.
    • Ty jsi tam videl nejaky umeni??? Ja jen jedno.. To co vytvoril Sereny tata s jeji mamou :) A tomu docle rozumim *1* *2*
  • Tuny krve, střeva tečou proudem, mozek všude okolo po zdi, střelba, vraždy, násilý je O.K.
    Ale ukáže se nějaká né moc sexy prcina a hned je oheň na střeše.
    Ti Amíci jsou ale badna pokritců.
    • *1* to je kuli ratingu kámo...možná, že hry stahuješ nebo jsi prostě už starší a tak tě rating nezajímá. Každopádně ten mozek na stěně je označen PG-18 nebo dokonce M a nějaká né moc sexy černoška se objevuje u hry, co má PG-3...a to už je rozdíl. Proto ostatně ten humbuk...nikdo se nedívá rád nato, jak jejich 6-ti leté dítě slintá nad vnady tenistek...
  • Není to myšleno rasisticky, ale ta černoška mě šíleně odpuzuje :p
  • smejki
    Obecně panuje názor, že sestry Williamsovy vypadají jako s chlapi ňadry, takže mi to celé přijde hodně úsměvné. Být tam Anička Kurnikovová škrábající se pod minisukýnkou, aspoň by trefili obecný vkus, ale takhle fakt ne *1*
    • estry Wiliamsovy sedí v šatně před začátkem tenisového zápasu.
      "Myslím, že nám otec dává do jídla steroidy," zašeptala Serena.
      "Proč si to myslíš?" ptá se šokovaná Venus.
      "Víš, začíná mi růst ochlupení na místech, kde jsem je předtím nikdy
      neměla," odpověděla stydlivě Serena.
      "To je hrozné... Například kde?"
      "Například na koulích..."
    • Takze Tvuj vkus je obecny? *1*
      • smejki
        v tomhle opravdu ne *1*
  • serena williams nejvic sexy tenistka na okruhu *1* ten byl dobrej
  • Vedeli, ze se budou distancovat, jeste nez to zacli natacet..... jinak pekny :)
  • Williamsovy vypadají jak opice a to opravdu sexy není
    bad trailer
    • Rasýsto! *8*
  • lol ... no co, hudebni klipy jsou takovych zaberu plne, neni zadnym tajemstvim, ze tenistky dostavaji nabidky do reklam spis podle toho jak vypadaji, nez jak umi hrat a najednou nekomu neco vadi ? Jen teda na me ten trailer pusobil dost amatersky udelany.
    • Ocividne totiz neni dodelany :)
  • Nekdo z reklamniho se zamyslel nad tim, proc se vlastne lidi koukaji na tenis .. v podstate ma pravdu.
  • Core
    To by mě zajímalo, kolik tahle legrace, od které se distancovali, stála :) Jinak k otázce v článku: s tenisem neztrácím čas, čili i kdyby tam máchaly tím nesmyslem nahé, tak bych si hru nekoupil... obecně na mě reklamy jakéhokoliv typu nefungují.
    • "Na mě reklamy nefungují". To říká každý, ale kdyby to tak bylo, reklamy nejsou.
    • jasne, neztracej cas hranim her, zkus misto toho vynalezt lek na rakovinu..... sasku
      • co to tady placas?Priste si to precti aspon 2x,nez zacnes psat uplne mimo

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit