Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak jo. Jestli blackbox hodí do tohoto need for speed 3000 mil silnic tak ho koupím. Furt s tím machrují, jinak e-e. *16*
  • NFS:Porsche - to byly absolutně dokonalé závody, které si i dnes s chutí zahraji!To co následovalo potom je odpad (ještě Underground byl vcelku obstojný). Je velmi smutné co se stalo s touto sérií.
    • Mechwarrior_bw
      5:Porsche tiež nebol ideálny i keď takisto som ho mal z NFS najradšej (autá mali prvýkrát pekne oblé pneumatiky, nie len valec s plochou textúrou na boku :) ). Ale trate tam boli široké ako štvorprúdová dialnica, že tam autá vyzerali ako hračkárske modely - s tým som sa nejak nevedel zmieriť a kazilo mi to dojem z hry.
    • zastavam se jeste NFS 6 ktere bylo poslednim dilem bez dnes uz vsudypritomneho nitra a se skvelym multiplayerem....UG1 i 2 bylo prijemnou zmenou ale kdyby clovek tusil ze je to zacatek konce :P...
    • Hrál sem jenom MW a ten mě jako arkáda neskutečně bavil tak se chci zeptat o co přesně de že tuhle serii tak nesnášíte?
      • Pokud te MW neskutecne bavilo pak si techto komentu vubec nevsimej. Tohle pisou lidi co znaji puvodni "opravdove" nfs, coz uz asi nepamatujes a nikdy jsi nemel zkusit, neni se cemu divit uz je to nakej patek a mladsi generace netusi...

        Jako proti gustu zadnej... ale.... rikas bavilo te srazet benzinky, billboardy a stozary a nechat je padat na dotirajici policajty a zabijet je tim? a spoustu dalších cool věcí přímo souvisejících se závodama v rychlích autech?? :) .......................... :(
        • V tý době mi bylo 15 :D a honičky mě pravda nebavily ale zbytek jo pokud vezmu v potaz že to je arkáda.
          Mě jen zajíma co se tak na tý serii změnilo.
  • http://www.youtube.com/watch?v=W_p4BYHajAs

    Vzpomínáte?:)
    • jj tohle jeste delali lidi vyznavajíci styl "we love cars" namosto stupidnich idi*tu vyznavající "we love money and make bullhsit".... omlouvám se ale jinak to říct nejde.
      • jezis co jsme se toho s kamarady na zakladce naparili hodin ve splitscreenu, nejradsi jsem mel tajnou trat holywood kde sel hazet do cesty dinosaurus :D tenkrat jsem uprimne od srdce tvrdil ze je to nejlepsi zavodni hra co znam, to uz dneska o NFS rict nemuzu
  • Technologii, kterou mají k dispozici bych dal doruky úplně jiným lidem. Z takových počinů na mě dýchá "americká mentalita" až je to nehezké. Škoda že posledních asi 30 nfs je děláno pro 5+..... Aneb jak ze skvělého krále udělat šunt zaměřující se na prachy vytažené z rodičů tímto způsobem informačně krmeních US děcek. Už se stává tradicí každý rok komentovat ten samej guláš... NFS je prostě historie, nenávratně pryč.
    Námět není zas tak špatněj, ale gameplay alá whipeout + nitro + turbo + napalm + spikes + EMP + DEMENCE..................... r.i.p king :)
  • az to bude v tescu za 200,- tak ne jako zavodni hra ale spis jako akcni relaxacka to muze byt stravitelne ... treba kdyz potrebujes zamestnat 5 letou dceru co ji bavi volant ... a uprime radeji priznanou mega arkadu jako RUN s hratelnosti Lotusu, nez nepovedeny, jakoze seriozni zavodeni typu Shift2, Grid ci Dirt2 ...
  • Stejně mě pobavuje, jak tu plno lidí zná celou hru a to viděli teprv trailer *1*
    • :) já viděl posledních asi 6 dílů takže i kdybych z traileru slyšel jen zvuk, přesně vím na čem jsem :)....
    • Tak vis jak, kdyz to bude stejne blbost jako poslednich 5 dilu, da to tem lidem co to kritizuji uz z traileru za pravdu, kdyz ne a nahodou to nejakym zazrakem bude skvela zavodni hra s perfektnim jizdnim modelem, dokonale odladena a na urovni Forzy nebo GT5 (jen na PC), tak z toho budou mit vsichni radost a bude to jen dobre.. takze win-win situace :D
  • dilinja
    low budget game asi jo ale od EA?
    • Low budget? Jede to na Frostbite 2 - nevím o žádné jiné hře (kromě BF3), která by používala tenhle nadupaný engine...
  • nejvic co se mi libilo tak bylo to video jak jede a ze skal se sype kameni a pada snich, a co je ohavne je to mesto a zablokovany ulice s ukazatelema kam mas jet
  • jízdní model, dobrá grafika, vyvážený protivníky a dobře zpracovaná kariera tolik stačí ke štěstí žádný kraviny tipu příběh, běhání po střechach nepotřebuju závodní hra hlavně musí dlouho vydržet ne ji dojet za dva dny udělat gran turismo 4 na na pc s grafikou odpovídající dnešní době tak udělaj líp (ty 4 hodinovky 12 a 24 hodinovky byli boží jedna chyba a všechno je v tahu ne jak dneska : projel si špatně zatáčku ?? nevadí přetoč si to *1* ) uznávám umělo to naštvat ale o to lepší pocit byl když ste to zvládli dojet.
  • Tuhle hru jsem předem zatratil.Stejně jako předešlé Hot Pursuit a jako to udělám u dalšího Nfs.Tahle série je mrtvá a už nemá čím překvapit.Idioti z Black Boxu tu hru pěkně potopili... *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit