Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pilgrim66
    Kazdeho herniho studia je skoda a Amalurr byl podle vseho podarenej kousek. Ale musim priznat, ze cislo 370 zamestnancu mi taky vyrazilo dech. Treba Bohemia Interactive i kdyz jinej zanr jich ma 140.
    • MrSanta
      Předpokládám, že část zaměstnanců pracuje na tom MMO.
    • Mě naštvali sběratelskými edicemi jen pro Severní Ameriku a ještě natřikrát odstupňovaná s cenou od 70-300 dolarů. Takhle rýžovat začínající studio nemá a buď má udělat limitku pro všechny, nebo žádnou.

      A kvalita hry 370 lidem podle dema vůec neodpovídá. To, co předvedli by šlo udělat s necelou stovkou...
  • No akoze takato firma ma 370 zamestnancov? To sa ani necudujem tym financnym problemom..
    • 370 zaměstnanců na takovouhle hru je trochu moc. I na menší MMO mi to přijde hodně. To zkrachovat prostě muselo.
  • Ako môžete vôbec obhajovať tak nudnú hru? Nič horšie som v poslednej dobe nehral...
    • A já jsem v poslední době nic lepšího a tak zábavnýho nehrál,každej má svuj v kus na hry a některého baví a některé ne tak co tady meleš.
      • na túto tému sa môžeme baviť celý deň, no na veci to nič nezmení, hra proste ničím neprevyšuje konkurenciu...
  • MrSanta
    Škoda no, KoA:R mě baví, je to IMO nadprůměrná. Se zkušenostmi, které studio nabralo by mohlo dojít k vyladěnějšímu pokračování. Samotné MMO mě nezajímá, ale ten svět mě docela chytnul a další single hru bych si nechal líbit. Snad se to ještě nějak vyřeší.
  • Kazdy pirat teto hry by si mel dat facku.
    • a každý kdo si to koupil preventivně dvě *1* Smrt pirátům!
  • už bych se k tyhle hře chtěl konečně dostal :)
  • BoB.2
    Tak si daj kluci ráno na snídani kaviár bez šampaňskýho. *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit