Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • no tak to doufám že ne ... nechápu proč to neudělali jako normální kampaň protože ty čísla nad hlavama a time limit je prostě v týhletý hře jako motorka ve formuli 1 ... bohužel se mafie chytli špatný lidi ...
    • chytli se toho lidi co chtěj od tebe prachy, nic víc nic míň
      • ¨no jasně to chápu je to byz ... ale mě de hlavně o ot že nějáký 200 by za to člověk i dal ale probém je v tom že nemůže :D naprosto směšný a ubohý fail T2... až mi dojdou nervy krabici s hrou si vystavim a sosnu warez verzi se všim všudy dokonce i dřív ...
  • Předpokládám, že těch pět minut gameplaye je polovina z celkového gameplaye *1*
    • Ve statistikach mam po dohrani 7h na stredni obtiznost *3*
  • no to asi bohužel nepůjde protože jsem udělal velkou chybu když jsem si koupil originál který si se staženými věcmi moc neholduje ... holt za blbost se platí u příští hry jim s chutí na jejich fórum napíšu že jsem si to stáhnul z torrentu i se všemi DLC ... nikdy bych si nepomyslel že ty znevýhodnění budou vlastně majitelé originálu :( ...
  • ...
    Mafia II DLC Joes Adventures SKIDROW
  • Já teda nevim jestli s u vydavatele někdo honí nebo co ale co bude s release v čr??? nebo kde je chyba ?? achjo už jenom čekám že až se teda konečně dočkám a bude možnost to koupit tak že a 10 Eur stáhnu další jimmyho vendetu o což nemám opravdu zájem ... dokoupim si po drobkách mafii ale další hru si můžou strčit do pr..le ...
  • Co minuta to bug, to je opravdu síla. Dve se perou a třetí chodí zmateně mezi nima, hráč neumí zastavit auto před vraty do garáže a led udrží v New Yorku i skákající auto
  • pri ty italsky recenzi jsem se docela zasmal :D
  • Aneb dalsi DLC, ktere bylo vice ci mene soucasti puvodni hry? *1*
    Kazdopadne se nam blizi doba, kdy vyjde skoro kompletni puvodni verze Mafie 2, jeste tak osm mesicu, mozna dele...
  • co furt maj s tim nádražím? dyť se tam dá jít už v samotný plný hře bez přídavků :D
    • treba tam toho napisat co najviac....aby to nevyzeralo,ze si za 10 eciek kupis skoro nic...
  • super, 5 minut hrani, a ctvrtina pribehu v hajzlu z 20minutovyho pridavku za 15euro... *3*
    • Raptor
      Vzhledem k tomu ze normalne to stoji $9.99 tak u nas to bude jako minule DLC za 7,99€.
      • Tak pockat, odkdy Steam provozuje prepocet dolaru a eura? Vzdy to bylo a bude 1$=1€, snad necekas ze by si nechali ujit tolik milionu navic za nic!
        • Pokud napíšu, že jsi hlupák, když jen papouškuje nesmysly, místo aby si svoje slova ověřil, bude mě Games.Tiscali banovat? A víš, že to nezáleží na Steamu, jak jsou ceny, ale na vydavatelích? Vstřebá to tvůj mozeček?
        • Raptor
          Cenu neurcuje Steam, ani Valve ale vydavatel. Nektere tituly zustavaji 1$=1€, jine se lisi.
        • U prvního DLC to tak bylo, takže se dá čekat, že se to bude opakovat.
        • nevim kdes na tom byl ale v USA stoji 9,99$ a v EU stoji 7,99€

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit