Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • J.V.Stalin

    Co se to děje? Bětka dělá seznam, který je z většiny japan bullshit (to jsou její slova)?

    Asi nějaké skvrny na Slunci...

  • matej.lesko.1

    Mna udivilo, ked som sa az z diskusie na games.cz dozvedel, ze Bloodborne bola Lovecroftom prespikovana. Ale to je tak, pri Dark Souls a Bloodborne sa clovek o pribehu dozvie len z roznych wiki, velka skoda. 

    • uher

      Tak ono v první řadě musíš mít Lovercrafta načteného 😉

      V Bloodborne tu inspiraci musel vidět i slepej.

      • matej.lesko.1

        Na obhajobu, Bloodborne a souls hry maju pribeh skryty, a to, ze su tam nejake prisery na strechach budov ma nechalo chladnym :). 

        • uher

          Ten příběh ale skrytý není. To, že ho nevypráví polopatické cutscény ještě neznamená, že není vidět.

          • matej.lesko.1

            V naznakoch pribehu je bloodborne skvely, ale jeho vyjadrenie je o barlach

          • matej.lesko.1

            Hm, tak v tomto si dovolim nesuhlasit. O hrach od From Software je to zname, ze pribeh je nutne odkryvat. Ja som si nevsimol suvislost s lovecraftom, ale co do pribehu, ten mi usiel uplne. Ale zasa, nebudemnsa hadat, ze vy ste sucast tych 2% hracov, ktori ti chapu na prvu dobru. 

            • uher

              Ne, já jsem součást těch 1.6% hráčů co poctivě čtou popisy u předmětů a hltají ten krásný detailní svět jehož prostředí je z velké části také vypravěčem 😉

              • matej.lesko.1

                Reakce na příspěvek:

                ale ved to ano, to robim aj ja, len na bloodborne by som potreboval viest si Log

                • uher

                  Reakce na příspěvek:

                  A to je nějaký problém? Asi už chápu jádro pudla. Pravděpodobně budeš "trochu" mladší než já. Já totiž patřím do generace hráčů, kteří to v časech ne-internetových dělali běžně a nebylo zvykem kvůli každé prkotině prolézat wiki, protože žádná nebyla 😀. Co si člověk nevypátral sám, to neměl. A zrovna tahle hra mě do těch časů vrátila.

                  Teď je prostě v mainstreamu zvykem, že máš u všeho vysvětlivky (někdy i k vysvětlivkám samotným 😂) a jakmile se tohle pravidlo poruší, tak už je prostě problém. Dost mi to připomíná Resident Evil 2 Remake, kde je takový ten přenosný kapesní trezor, u kterého se mění kombinace při dalším hraní - je zamčený naprosto primitivním hlavolamem a stejně pak člověk čte ty zoufalé nářky hráčů, jak to je strašně těžké, protože se na to nedá aplikovat žádný návod 😀

                  Zase na druhou stranu, věřím že sis Bloodborne užil aspoň díky znamenitému gameplayi. Ona ta hra je skvělá i když se člověk nesoustředí na tu "omáčku" okolo. 

                  • matej.lesko.1

                    Reakce na příspěvek:

                    Ta, hrat som sa zacal na Amige :D

                    • uher

                      Reakce na příspěvek:

                      Tak teď už tě v tom případě vůbec nechápu 😀

      • matej.lesko.1

        Tak precital som Volání CthulhuDunwichská hrůza a V horách šílenství,  a dalsie, ktore boli sucastou bierky Zjeveni Cthulthu, plus som hral par hier s lovecraft tematikou a cital jeho roznr poviedky na nete, a audioknihy. No a nedoslo mi to :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit