Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Krymot
    By mě zajimalo zda recenzent falloutu tu hru opravdu hrát nebo ji je vyzkoušel
  • To je až neskutečný jak někdo může u recenze hry být tak mimo. Myslím si, že snad FNV ani F3 vůbec nehrál jinak tohle nemohl vyplodit. Myslím, že by se měl nad sebou hodně zamyslet.
    "Skvostný F3" no to je lol největší.....
  • Znova - nebol to Slovák, ale nejaký nevolaný prisťahovalec.
  • Myslím, že napsali něco ve smyslu, že pokud bás Fallout 3 moc nechytl, nečekejte od NV zázraky. No u mě by to asi moc neplatilo, protože nevadská poušť mě láká mnohem více, než pusté město bez jakéhokoliv pohybu. V té poušti apoň občas prolétnou písky krajinou. Ve Falloutu 3 jsem neviděl nic, proto mě taky přestal bavit, v tom světě mě prostě nebavilo chodit.
    PS: Fallout:NV nevlastním, jen usuzuji z videorecenze.
  • Autor Fallout:NW asi nehrál,jinak si nedokážu představit jak to může srovnávat s Fallout 3....běží to jen na stejném enginu ale NW si zaslouží 90% F3 sotva 50%,to je jak srovnávat hrušky a jablka...humor,svět,reálie,promyšlenost a propracovanost je v podání obsidianu nesrovnatelně lepší oproti hloupému a nelogickému světu F3
  • Rajzn - muhehehe. *3* *4* *5* *6* *7* To se tu poprve objevilo v te zoufale recenzi toho Slovaka - uz jsem zapomnel jeho jmeno.
  • Nechci tu vypadat jako nějaký stěžovatel, ale bylo tam takových nepřesností a chyb (tím že to budete navíc shazovat, že je to postava v podstatě zástupná za necromancera to opravdu nenapravíte) vícero, jako třeba že prostředí budou generovaná. Mě to sice tolik netrápí, protože aktuální info o D3 si sháním na jiných webech, pouze mi to trochu vadí s ohledem na informace o dalších hrách, které tak pozorně nesleduji a nemohu si tak být jistý úplnou korektností podaných informací. Škoda.
  • Moje chyba, ze zvyku jsem napsal nekromancer, i když se postava bude jmenovat witch doctor.
  • Cože ? V D3 přece nebude nekromancer... *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit