Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ten last kill vopravdu úžasný, tipickej CoD týpek dostane 2 dávky z Ak - 47 z jednoho metru sehne se a dá střelci IK nožem do kolena. Ne že by to mělo být nějak přehnaně realistické ale tohle mě na celé hře vždycky štvalo
    • A proto se nekteri (vcetne me) tesi na dedicovane servery s pam mody, ktere z toho udelaji zase trochu CoD.
  • Já se na tuhle gamesu těším, hlavně kvůli tomu MP...je to sice úplně o něčem jiným, než CoD1, kterej jsem hrával, ale i tak to bude parádní způsob relaxu po práci *3* komu se to nelíbí, ať zůstane u toho BFBC2 nebo hraje Armu...volba je jednoduchá...
  • Jo, kdyby mi bylo tak 15, učůrával bych nad tím asi blahem. Bohužel mi již dávno 15 není, a tak mi to dneska připadá jako bezcílné a chaotické pobíhání. Dojem je možná umocněn i tím, že nepřátelé jako by měli zákaz po hráči nahrávajícím ukázkové video střílet *1*
    • Covece, asi ti bude osmdesat (ne-li vic). Protoze ja CoD6 (a brzy CoD7) hraju s lidmi kterym je daleko pres 30 (a to jeste kulantne receno). Takze ta hra souvisi se vsim moznym, jenom ne s vekem. Ono, kdyz dokazes CoD hrat pouze solo na publicu, tak se nediv, ze to pro tebe bezduche je. *3*
  • to bude zas SP na 3 hodky a MP pro retardy ... kam to speje ..
  • omg .. zbesile pobihani, poskakovani, norecoil ... to je komedie tohle ...
  • Me docela stve, ze tam porad pridavaji nove featury. Kdyz vyslo CoD 4, tak to bylo neco novyho a motivujiciho. Jenze ted uz je to jen o tom, aby pridali co nejvic veci, ktery jdou pri multaku delat. Klasicky strileni uz nikoho nebavi, nebo co?
  • single je nezajimavy a v multaku si muzou prekonat co chteji, ale BC2 neprekonaji nikdy
    • Ano, proto je teda nejhranejsi CoD6 a ne tvuj Battlefield...
      • Možná je to proto, že COD je od druhého dílu slavný svou jednoduchou hratelností, kde (vyjma profesionálnů) není nutná žádná taktika?
        • Jednoducha je kazda hra, kdyz vis jak ji hrat a nejsi uplne blby. Samozrejme potrebujes mit skill a pak tak hra opravdu lehka je...
      • Neznamená že je nejhranější že je nejlepší a battlefield nehrajou lidi s neoriginální hrou jako CoD6 u kterýho to de.
        • Nerekl jsem, ze co je nejhranejsi, je taky nejlepsi. *3*
          A nechci ti brat iluze ale hrat jde vsechno neoficialne, nevim jak u BC2 ale u CoD6 to jen tak kdejaka lama nerozjede. *5*
      • lam je hodne, to je fakt...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit