Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ringmancz
    zrovna tohle je hra, která PC přizpůsobit nejde, protože ono moc není jak. a pořád to v recenzi srovnává s původní verzí, ale nějak zapomněl zmínit novinky, který tam přidali... navíc verdikt nesedí k textu recenze
    • Nejde, ale to neznamená, že se nad tím má mávnout rukou. Většina recenze kvůli tomu seznamuje s principy 80 Days napříč platformami, právě aby si ji zájemci pořídili na telefon spíše než na PC, kde je dojem horší.
  • Kamil.Zatlouikal
    Opět, a není to poprvé, uvádí Games lživé hodnocení na Metacritic. Žádné 58/100, ale 87/100! Trochu rozdíl, že ano?
    • Erien
      Já tam mám teda 58/100
      • Jenže to je k jiné hře. SIce stejnojmenné, ale jiné... *7*
        • to je jako splést si puvodní hru s remakem.
          Ale jako chyba teda pořádná.
          • Erien
            Obrovská! Zeman prý kvůli tomu rezignuje!
            • Erien
              Já chápu že schizofrenie je složitá nemoc, ale opravdu bys nemusel pořád měnit nick. *1*
            • A opět se našel blbec, který do toho zatáhl politiku. To už snad není možné. *11*
        • Erien
          V tom případě neukazuje lživé hodnocení, bohužel je to jen k jiné hře a to je rozdíl. Lživé by bylo kdyby ta hra byla správně a oni ukazovali opravdu jiné hodnocení. Prostě překlep. Zatím co jiní jsou samozřejmě bezchybní až do smrti. *3*
      • nightborne
        Protože těch 80 Days, co má 58, je nějaká jiná deset let stará hra se stejným názvem, recenzovaná 80 Days má opravdu víc... chybka se vloudila, to se stane, úmysl někoho mystifikovat bych v tom vážně nehledal =).
        • Josef.2000
          Hmm, ale je to docela průšvih. *15* Recenzent vycházel z toho, že hra dostává ve světě kolem 6/10 a dost možná se svým hodnocením přizpůsobil. A teď ejhle, ono to ve světě dostává osmičky a devítky! A co teď? Panečku, to je teda neskutečná ostuda pro Games. *15* Ať žije Score! *5*
          • Konspirační teorie jsou zlo!
          • Score, Score... á, počkej, vzpomínám si. To byl ten časopis, jak do něj psal nějaký pan... Anastasov myslím mraky hlášek, který sice byly vtipný, ale zapomněl při tom zrecenzovat hru, takže čtenář věděl kulový? Tak ten jsem nečetl dobře dvacet let, já preferoval spíš herní časopisy než Dikobraza se screenshotama. To ještě vychází, že píšeš ať žije? *8*
            • Tak samozřejmě vím, že nejen Score, ale celá dnešní herní žurnalistika nemá s Andrejem nic společnýho, je snad evidentní, že jsem to psal v nadsázce a hlavně abych popíchnul Josefa za jeho ať žije Score. *1* Pokud vím, tak za posledních roky se Andrej jenom z kamarádství stavil u Červa v Labůžu a jinak sám v herním světě aktivitu nevyvíjí. Takže ano, i to že se o něm dnes bavíme svědčí, jak velká postava scény byl.

              Ale nemůžu si pomoct v jedný věci - skutečně kterýkoliv časopis Andrej zrovna dirigoval, ten pro mě ztrácel informační hodnotu. U těch článků (nejen od Andreje, ale i u mnoha vzniklých pod jeho vedením) jsem se fakt zasmál, nepopírám ani, že on sám dokázal pro věc nadchnout, ale takovým jiným způsobem. Protože když jsem to pak vzal věcně, tak jsem zjistil, že z článku o hře toho vím sakra málo. Prostě Andrej byl pro mě bezpochyby skvělý žurnalista, ale ne v oboru recenze. V dneších médiích by podle mě byl ještě větší hvězda, protože opravdu ovládal umění vymejt lidem hlavy - to nemyslím nijak pejorativně! Pro mě byl zas (z klasiků) nejpřínosnější Rybka, ale je to samozřejmě subjektivní, každýmu holt sedne něco jinýho.
            • Andrej byl nejlepší recenzent, co jsme v Čechách kdy měli. Jasně, často si v recenzích vymýšlel, ale dokázal sdělit, o čem hra je, proč ji hrát nebo nehrát a dokázal vyvolat nadšení pro hru, o kterou by člověk jinak třeba ani nezakopl, nebo naopak jasně varovat před brakem. Řadu let jsem hrál prostě to, co doporučil Andrej a byla to výborná taktika. Navíc, Andrej se snažil hráče vychovávat, aby poznali, co je komerční šunt a co je kvalita. To už je dnes taky zapomenuté umění (neb každému se může cokoliv líbit). Takže jasně, Andrej si hodně vymýšlel, ale pořád je to (pro mě) král české herní žurnalistiky. A oprávněný mindrák, co z něj dodnes hodně recenzentů má, lze pozorovat dodnes.

              PS: S dnešním Score nemá Andrej, pokud vím, nic společného.
            • No, a aby to nikomu nepřišlo podezřelý, tak se ještě domluvili, že Score vyjde o rok dřív.
            • Nebylo náhodou Score domluvená konkurence pro Level, aby se na trh nedostal již jiný časopis?
          • Erien
            Proč by měl recenzent vycházet, z toho co dostává tato hra ve světě?
            • nightborne
              http://games.tiscali.cz/recenze/lumino-city-recenze-245986

              http://games.tiscali.cz/recenze/zombi-recenze-255081
            • Protože když se podíváš na všechny ostatní recenze, vždy mají hodnocení přesně podle Metacritics (samozřejmě zaokrouhleno na celá čísla).
          • nightborne
            Upřímně netuším, jak to chodí ve Score, ale jsem si docela jist, že se minimálně zde recenze píšou bez toho, aby ses podíval do ostatních pro svolení jak máš hodnotit ;).
            • nightborne
              Samozřejmě. Že se stačí se rozhlédnout a nalezneš stejný množství recenzí, který se se světovým průměrem shoduje, jako těch, které mají hodnocení vyšší i nižší, je scestné, že =)?
            • Tak to jsi opravdu hodně naivní.
  • na mobilu jsem zkusil, ale není to moje kafe, právě kvůli milionům zanedbatelnejch rozhodnutí... u těchhle her chci většinou číst příběh, ne každejch 20 sekund rozhodovat, jestli si Willy Fog utře zadek odspoda nebo odshora
    • Lvi si zadky neutíraj, jen oklepou a jdou
      • taky se mi vybavilo to intro, po Gumídcích ve Fight Clubu další nostalgická pecka *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit