Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dneska slaví česká hra Vietcong 10 let existence, chtělo by to nějaký speciál.
    • Keyz
      Nechápu jak jsem šel velkou část těch tunelů bez baterky protože jsem nevěděl jak se použije. To fakt nechápu jak to bylo možný, ale stejně jsem to chtěl dohrát, že jsem si vychytal kde je ta past s granátem a i po tmě jsem to vyřešil. Pak jsem neměl chemický světla fakt mně již sr*lo že nic nevidím... To jsem čuměl když jsem zjistil, že tam je baterka.
      Ve cvičení nebyla a do nastavení jsem se nekoukal.
      • Inquisitor
        Já taky šel bez baterky než jsem na to přišel :D. Střílel jsem naslepo před sebe když jsem něco zaslechl. To už by se dneska stát nemohlo, protože by mi přes půl obrazovky psali kde se baterka zapíná :).
      • x_ander
        Naprosto stejná situace u mě :-D Po tmě jsem ty tunely prošel a až pak mi někdo řekl, proč jsem si nesvítil baterkou...
      • ucho
        tam byla baterka??? temný tunely si taky pamatuju :D
        • To byla soda :). VC 1 měl nejlepší multiplayer. Tolik úsílí celého týmu za jeden frag jsem už nikdy nikde neviděl. Jdu instalovat... War never changes.
  • a hele retro stylizace... konecne nakej originalni napad
    • Tak tak, podobných her je dnes vážně málo.
  • Keyz
    Pěkná rubačka, já bych ale rád viděl něco jako Blackthorne. Jak borec použije brokovnici přes záda a sundá otroka to bylo něco *15*
    A ten systém krytí taky zajímavý.
    • Blackthorne je pro me porad jedna z nejlepsich "plosinovek" co jsem kdy hral...trochu jsem očekával od Deadlight, že by ho moh nahradit, ale taky se mu to nepovedlo.
      • Jasne ze nie, taku klasiku nemoze nahradit ziadna "dnesna" hra.
  • No mě ta hra přestala bavit asi od 60 levelu, protože ta obtížnost je příliš velká kvuli neucinnym zbranim. Me stve, ze se zbrane nedaji vylepsit napořád jak umrete tak musite hledat znova vylepseni, ktere byva opravdu malokde. Prosel jsem asi 50 levelu v kuse na jeden zivot, nasel jenom jedno vylepseni, bohuzel. Taky je špatné, že ty levely jsou na jedno brdo ( když vzpomenu např. starou hru prehistorik, která je mnohem lepsí), bossové zajímavý, ale lehcí, já to vidím tak na 6/10.
  • Z mojí strany u Vietcongu byl nejlepší multiplayer. Zbytek hry stál za nic. AI ubohá, když už zmiňujete ty tunely, věčně zaseklej kvůli inteligentnímu spoluhráčí řízeného AI. No comment. Je to můj názor, ale kdyby nebylo MP tak to snad nemá cenu ani znova instalovat.
  • Hra je na GOGu, asi to s ní zkusím.
    • skoda penez *15*
      • Škoda je umřít.
        • Do you want to live forever? :D
  • Co je to za kecy o rogue like plosinovce. S Rogue to nema nic spolecneho a Rogue ani nebyla plosinovka. To je teda uroven, za chvili budete psat o tahove rts a izometricke fps.
    • Čistě teoreticky, když si nastavíš FOV na 0, tak budeš hrát izometrickou FPS :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit