Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Stormangels
    Evil Genius byl lepší :D I když je to trochu jiná hra tak je dost podobná :D
    Neví někdo o nějaké podobné dobré hře? dík
  • tvl to co je tohle ta grafika omg tohle mam hrat na mych dvou gtx titan? vzdyt se mi i ten comp poblije *11* jdu radsi hrat crysis
  • Pethulla
    Diggles.
    Byla to jedna z nejpomalejších her co pamatuju. Tam než se něco událo, tak to trvalo věky.
  • Jo Wiggles, nebo taky Diggles, je dobrá hra, má sice pár problému s moderními stroji, ale jináč je fajn. Jinak je jen 2D :)
  • XorxoxTalarius
    Zkousel jsem a skoncila ve skatulce "Nezajem"
  • Kr.Pa
    Ver tomu, ze kdyby to nedelal Bullfrog, tak by to byl fail. Vsechny jejich hry, o jejich pokracovani se pokousel nekdo jiny byl fail.
  • Kr.Pa
    aa, spatna reakce
  • celoush
    no na odlákání to myslím stačí *3*
  • 15k3
    Simon...
  • hezký tileset (rozhodně pomáhají), pár tutoriálu na youtube, otevřená wiki a jde to vcelku rychle....
    osobně mě ze základů trvalo nejdéle pobrat princip jednotlivých úrovní (pater) ... princip patro-podlaha a prechazeni mezi nima .... někomu to může připadat triviální... ale když mi to konečne došlo tak jsem měl takový ten moment "jo takhle je to!!!" :)
  • Dalsi trpaslici hra omg... *7*
  • 13_11
    Z poslední doby bohužel další „miluješ, nebo nenávidíš“ Impire.
  • to je tak těžký udělat Dungeon Keeper 3?
  • dá se na to zvyknout, já po nějakých 100 odehraných hodinách už jsem si zvykl :D
  • myslim ze se to jmenovalo wiggles
  • Jak se jmenuje ta hra s trpaslíkama, svého času vycházení bylo na obálkách časáku takovy trpaslík s bombou v ruce a zdvihnutým prostředníčkem? Tenkrát dostávala dobrá hodnocení...
  • smajdal
    je to tak hrozný
  • zase tak hrozný to není
  • Bohužel Dwarf Fortess není zrovna User Friendly
  • smajdal
    Ta hra je marná, základní koncept celkem slibný, ale budování nepřináší pocit uspokojení z výsledku, ani na něj pořádně nevidíte, a cíl hry a jeho dosažení není moc smysluplné. 5/10 (a to hlavně s přihlédnutím, kolik hra stojí)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit