Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Proč neudělají strategii ve stylu total waru, kde byste si mohli vybrat, za kterého za kterého z králů při válce pěti králů budete, nebo líp za jakýkoliv významější rod a bez ohledu na příběh. To by mě bavilo hrát třeba za Martelly :D
  • nevite nekdo kde sehnat cestinu
  • ani nevyte jaky moznosti dava multiplayer ...zkuste se prokousat dal nez pres prvni kampan a uvidite jak skvela hra je.Ze nekdo nestiha koukat po mape? To ma byt co za kec? Videl jsi nekdy jak hraji profici strategie? Tam si chrani kazdyho grunta .Ovsem je me jasny ,ze takovej 50nik (autor clanku) proste nedava *1*
  • Kde je recenze nejlepšího RPG roku? Dark Souls už je hezkou chvilku v obchodech...
    • ales.smutny
      A my ji už hezkou chvilku hrajeme... Ale přece u takovéto hry nebudeme psát uspěchanou recenzi, když je hra tak rozsáhlá a časově náročná. Takže - bude, ale až po důkladném hraní a rozebrání.
  • Recenze sedí úplně přesně. Projít tutoriálem a snažit se hru pochopit (ne jenom klikat tam, kam ukazujou šipky) zabere celkem dost času. Hlavně ale hrajete na malinké mapě a soupeř téměř nehraje. Ikdyž už i tu si občas řeknete ,,proč to dělat jednoduše, když to jde složitě,, ale snažíte se hrát dál a říkat si, že v normální hře to pak splní svůj účel. Opak je pravdou. Po třetí misi jsem hru vypnul. Nejde ovládat všechny postavičky najednou a bavit se při tom. Spíš se jen rozčílíte nad neustálím zabíjeni vašich jednotek nepřítelovým neviditelným vrahem, obsazování vaších hradů atd.. prakticky o nic jiného nejde a tohle začne opravdu brzo nudit. Kdo hrál tak ví, kdo ne, ať zcela věří přesné recenci a rozhodne se sám. Mě hra dost zklamala.
  • Lars
    No, přece jen jsem to čekal trochu lepší... tak uvidíme u toho RPG, tam to doufám takhle nedopadne
  • Je zajímavé, že tu jsou dva komenty, z nichž každý vyjadřuje to samé, jen jinými slovy, a jeden má -5 a druhý +2. Myslím tím od Kima a Jindry. :-D
    • Já to třeba pochopil jako výzvu k počkání na nižší cenu. Holt podle sebe soudím tebe *1*
    • Jindra Veliký je 11tiletý kluk... Neříkám že jeho příspěvky jsou geniální ale snažím se být chápaví *4*
    • jindra.veliky
      to nevis ze nikdo z navstevniku games si nikdy nestahl hru, film a ani MP3? *7*
      • "zahraju a uvidím" je to samé jako "zpirátím" - myslím, že diskuze o tom, jestli si hru vyzkoušet jako warez a pak následně při spokojenosti koupit, se tu asi vést nemusí, nic špatného na tom není. Ale zase si za to můžeš sám, mohl jsi to prohlásit nevinně jako Kim a mohl jsi dostat plusy. :-D (už se nebudeme pídit po tom, kdo si pak tu hru opravdu koupí, to je přes internet stejně nerozlousknutelné)
  • Hlavně ať nepokakaj rpg... Ale mohli by udělat konverzi BOW (Battles of westeros)... Podobně jako je teď Memoir 44 na Steamu...
  • Upřímně už z traileru šlo poznat, jaké hodnocení to asi dostane...
  • Kr.Pa
    Oo, jaké nečekané hodnocení :D
    • Hairy_Ass
      Přesně tak. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit