Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • GoT mám rád, keď to bude mať dobrý príbeh a dobrý bojový systém tak prečo nie :)
  • Píseň ledu a ohně je to nejlepší co jsem kdy četl a ikdyž jsem byl pevně rozhodnutý si tuto hru nezahrát protože to bude prachsprostá vyžírka... tak pokud by se atmosférou alespoň trochu trefili jsem ochoten jí koupit...
  • Ciž o to, GoT strategie nebyla špatná, bohužel byla podána a v preview vnímána jako klon Total War serie, ale ve skutečnosti byla o něčem úplně jiném. A téměř nulový marketing a komunikace ze strany publishera udělala svá.

    Na toto RPG se těším, ale současně si nedělám velké iluze :-) Cyanide je malé studio.
  • dám hře šanci a těším se
  • Jako příznivce ságy Píseň ledu a ohně je tohle jedno velký zklamání :( myslim že trailer mi stačil, abych si udělal obrázek, že se někdo zas snaží jen vytřískat prachy a ne udělat pořádnou hru...škoda. Zároveň ale nechápu, jak k tomu mohl Martin svolit.
    • prachy?
  • Není tam v jedné chvili vidět obličej George R.R Martina?
  • Fire and Blood
  • Menttor
    Snad to nebude horší než ta GoT strategie :-/...
  • Nevím proč, ale ta hra se mi líbí...
  • trailer je dva mesice starej, ale z ceho je ta hudba?
    • aha, tak nic, asi to bude neco od djawadiho ze serialu. kazdopadne to dobrou hru nedela.
      • ales.smutny
        Je to závěrečná skladba ze soundtracku k první řadě seriálu.
        • cože?:D
          Je hudba která hraje v úvodních titulkách v každém díle seriálu Game Of Thrones který chodí na HBO (i obličeneje postav v traileru jsou stejné jak obličeje herců z seriálu)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit