Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ano grafika je dost svérázná, ale dá se na to zvyknout a pak je to celkem jízda...vizuální stránka je sice retro, ale zvukově je to paráda, příjemná hudba skvěle dokresluje atmosféru a dabing v americké angličtině působí velmi profesionálně a přirozeně, příběh je chytlavý a plný zvratů,...rozhodně hra co stojí za to a pokud se někdo pozastaví, že tohle hraje někdo v těchto letech, tak ano...občas opráším i hry z 1.pol.90.let a skvěle se bavim...
  • Já si Golden Wake fakt užil. Parádně napsaná, nadabovaná a ohudebněná indie adventurka, která se moc hezky hraje :)
  • corfer
    Hry, které vydávájí Wadjet Eye, prostě miluju. Must have.
  • kua mi nerikejte, ze pri delsim hrani na 24 palcovem monitoru apod. ve Fullscreen modu vas z toho neboli kebule. Vzdyt mozek a oko musi mit porad pocit ze vidi rozmazane a snazi se to zaostrit. Mi stacilo to video v recenzi a mam dost. To vazne nekoho bavi hrat v roce 2014 hru, kde maji vsichni rozmazane ksichty a nelze zaostrit?
    • palver
      Přiznám se, že by vyšší rozlišení nevadilo, ale ANO, baví - protože Wadjet dělá opravdu dobré hry...
      • a hrajete normalne ve fullscreenu na normalnim LCD monitoru? tohle je totiz grafika, ktera uz nebyla nic moc za dob Amigy na 14 palcovych monitorech. Jako proti gustu zadny disputat, ale osobne teda cumim. *8*
        • palver
          Ve fullscreen na 22" LCD. Při prvním spuštění je to trochu šok, ale během pár minut to vůbec nevnímám... řekl bych to tak, že moderní tituly bez AA jsou pro moje oči mnohem větší opruz *4*
        • Cilene si doma drzim 19" LCD :) A bez widescreenu, na praci mam preci jen trochu vetsi monitor :))
    • Ve zkratce? Ano, baví.
  • Na tuhle hru jsem se celkem těšil, ale po demo verzi nadšení opadlo, hra mě nijak moc neoslovila... grafické zpracování mě za srdce nevzalo, dabing a nezáživné rozhovory stejně tak.

    Od Wadjet Eye Games mám rozehrané i jejich starší adventury, některé mám i dohrané a kvalitativně mi přijdou daleko výše. Zkrátím to a řeknu rovnou, že zatím Resonance řadím na pomyslném adventurním žebříčku k tomu nejlepšímu, co jsem kdy hrál. Právě rozehrávám Blackwell sérii a tuším, že pozadu nebude ani ona. Pokud jste tedy od Wadjet Eye Games zatím nic nehráli a měli jste spadeno na Golden Wake, radši se poohlédněte po něčem jiném z jejich portfolia.

    Na závěr bych chtěl ještě napsat, že si myslím, že recenzi lépe vystihl GlaDOSik na indeegames.cz, tak koho to zajímá, doporučuju přečíst.
    • "..mám rozehrané i jejich starší adventury, některé mám i dohrané" jo, to je super viď se k tomu pak po tejdnu vracet, takto se udržuje konzistentní hra, hlavně že to má 20 hodin.. to je stejný jako koukat na film na čtyřikrát, prostě si ten příběh vyloženě užiješ :D
  • up_er
    no co tady lidi resi misto toho aby byli radi za adventuru, ktera ma dobrej pribeh a dobre se hraje...kraviny
  • palver
    Klasická adventura ve stylu Wadjet Eye - super. Tyhle hry mi přijdou neuvěřitelně hratelné a připomínají mi staré zlaté časy LucasArtu a Sierry... a přechodu od C-64 k první 386ce. *14*
    • Souhlas, sice jsem zatim dohral od nich jen Gemini Rue, ale i tam jsem si pripadal zpatky v nejlepsich casech, to jest v prvni pulce 90.let :)
      • palver
        Gemini Rue mám, ale zatím jsem se k ní nedostal. Hrál jsem ale celou serii Blackwell a mohu jen doporučit.
  • Tak tohle vypada naramne!
  • Cosi
    Na rozlišení nezáleží. 200p nebo 900p, kdo to řeší. Dnes si toho nikdo nevšimne. Hlavně, že tam bude ta míra detailů, která by kvůli vyššímu rozlišení nebyla možná. A kvůli zachování filmového vyprávění, které je u adventur na prvním místě, jede tato hra v 15 FPS. 30 nebo snad filmových 24 kazí požitek. Nedá vám to ten pocit adventur z přelomu století. Ale ještě uvidíme, jestli to nové konzole zvládnou, třeba se tvůrci uchýlí ještě k filmovějšímu a plnohodnotnému vzezření těch správných adventur.
    • Tak at to na konzole udělaj třeba ve stylu Ramonova kouzla :D:D To byla řádná česká adventura co se skládala jen z fotek. Tim to pak dostane neuvěřitelnej pohlcující rozměr + fotka na konzoli pude plynule i v 1080p a je to pořešený vč fotorealismu
      • Ramonovo kouzlo som dostal na vianoce ako prvu hru originalnu od rodicov v case, ked vsetci hrali Dooma a Duke Nukema 3D :D Mal som vtedy velmi zmiesane pocity :D *1*
    • Mato1987
      Píšeš to k zlému článku, ale chápem ako si to myslel, ako celkom humornú ironickú poznámočku na adresu tých hovadín z úst pr manažmentu ubisoftu :)
  • Dogkiller
    Jaké má ta hra rozlišení? Rád bych si zahrál nějakou adventůru, ale otázka zní: Je to na mém 27'' monitoru vůbec hratelné?? Dle obrázků hádám nějakých 320x480, čili tak na poloviční monitor. *7*
    • Jede to v klasickém Full HD.
      • a vraj sa pripravuje aj 4k patch
    • MickeyMutant
      320×200. Google 10 seconds.
      • Dogkiller
        Dík, si borec jak sviňa. Dokonce odpovídáš anglicky, cooool. *5*
        • čísla napsal česky aby tomu rozuměl i ty, tak si nestěžuj
          • Draken69CZ
            Ne ne jedná se o arabské číslice. MickeyMutant je multikulti.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit