Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • porad si pamatuju ten final boss fight v 1 dilu opravdu epicke 

  • JohnyTheZik

    "Na čem tvůrci zvlášť zapracovali, je technické zpracování. Hra vypadá aspoň podle traileru naprosto fantasticky."

    Za me to teda vypada relativne stejne jako jednicka, ktera uz sama o sobe vypadala skvele.

  • jednicka byla divna...

  • RAMIUS89

    Na to sa teším.

  • cibrut

    Jednička je pro mě dost rozporuplná hra. Na jednu stranu "lidský" příběh, temná atmosféra, pěkná výtvarná stránka, nazvučení i hudba. A sem tam nějaký ten zvrat.

    Na druhou stranu asi tak od poloviny hry naprosto nudný gameplay s nepříliš velkým rejstříkem herních mechanik, které se dokola opakují a jen sem tam s drobnými obměnami.

    Pokud na tomhle Asobo nechce nic měnit, tak se obávám, že to bude stejně zábavné jako Assassin's Creed 168 :(, nejsem si jistý, jestli to příběh jakž takž utáhne jako tomu bylo v jedničce. Ale moc rád se nechám překvapit.

    • Naprosto souhlasím. Navíc tupí nepřátelé kteří neměli čím překvapit, stačí je obejít vždy podle stejné šablony. A ty hordy krys mě spiš otravovaly. Jestli dvojku koupím, tak jedině kvůli příběhu, ale až to bude ve slevě tak za 350.

    • Asi tak. Nechal jsem se zlákat. Na začátku jsem byl spokojený. Ale někde v půlce jsem to pak přestal hrát, protože to byla nuda :-/

    • Derp_1337

      Jo, první polovina PT:I fakt super, ale druhá polovina už trpěla repetitivností.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit