Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sierra117

    To že steampunk jde mimo tvůj vkus je sice velice zajímavý poznatek, ale jak souvisí s hrou která je žánrově "Alternativní historie", odehrávající se ve 20tých letech dvacátého století?.. Steampunk = žánr, jehož děj se jak už název napovídá, odehrává v nějaké fiktivní společnosti, která je technologicky na úrovni parního stroje. To tam vidíš kde ? :)

  • Maxianimal

    Co to meleš?

  • victor

    Víc krve , víc zoufalství a děti ...ty ve válkách většinou štěstí nemají ...

  • victor

    Mám problém s první světovou ...s mechy ne . Prušáci s korouhví na přilbicích jsou pro mne dost odd.. Inu hra jako taková se mi ale líbí i když steampunk obecně jde mimo můj vkus .

    Takže v nejlepším případě tu budeme mít novou RTS zasaženou do prostředí které obecně nemusím ( Wild Wild East...),  s jednotkami , které musí být napadité a s taktickým obsahem který dokáže zaujmout letitého fandu C&C ....

    Nikde žádní jednorožci ani létající autobusy - 90% dětí které dělají 99% online obratu za looty se  se hrou neidentifikuje . 

    Nu což , i za jednohubkou budu rád pokud opět provětrá zatuchlé RTS vody na PC ....

  • Sierra117

    a v čem konkrétně?

  • drasta

    jj...

  • J.V.Stalin

    To je teda pěkně slabej trailer... 😐

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit