Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ten trailer znie ako parodia...
  • kaermorhen
    Recenze je trefná. Vystihuje podstatu hry v tom, že boje spočívají ve správném rozhodnutí, které útoky a podpůrné dovednosti používat a kterou postavou. Při bojích se nevyplácí ani běžet kousek zpátky, rozdělit nepřátelské síly a rubat je po jednom. Často se boj odehrává na malém místě, odkud nelze uniknout a musíte nepřátele porazit. Koho nebaví přemýšlet téměř nad každým útokem a kombinovat vhodně schopnosti, není to pro něj. Opravdu to není Hack and Slash, jak známe. Bodové hodnocení bych ale snížil na 6.
  • Jestli se můžu zeptat, nevíte jestli už vyšlo, nebo vyjde a kdy : Lineage Eternal?
    Případně hrál někdo Grim Dawn?
    • Lineage Eternal je v nedohladne, Grim Dawn som kupil alpha access a je to dobre, ale povedal by som ze tomu chyba "polish" je to take prilis nijake rychlo to omrzi a ani ta uz podpriemerna grafika/art design tomu nijak neprospieva.
    • kaermorhen
      Grim Dawn jsem vyzkoušel. V současné době je v ALPHA verzi. Je hodně akční, hratelný a rubačka, jak má být. Systém dovedností a výběru povolání je podobný jako v Titan Questu. První epizodu, která je v ALPHA verzi dostupná, jsem prošel na jeden zátah. Je to návykové. Pěkně jsem se do toho ponořil. *4*
  • Jack1947
    Hack "n" Slash ... Hell naw... *11*
    • vidis v tom klon diabla? ty mas hodne bujnou fantazii *5*
      • Jack1947
        Pockej, jaktoze te napadlo hned Diablo? *7* Ja mel na mysli trochu neco jineho.
        Kazdopadne, Fantazii jo to by ses divil i ja se obcas divim, jakou fantazii máám. *15* *2* *5*
        • mam v hlave, ze u diabla I jsem videl prvne oznaceni hack'n'slash, coz pro me od ty doby znamena grindovacka s rpg prvky
          • Jack1947
            Aha, mne vytanula totiz MOBA vis. Nic ve zlem. Ja o Diabla nezavadil. (krom Diablo3) *3* *7*
            • Kinet1c
              to vidiet
  • Nekompromisna hra pre pravych taktikov. Odhliadnuc fakt od zleho loot systemu a stale sa opakujucich rebusov (ktore sa neustale opakuju a nie je ich malo) je to super zalezitost. Ale ajtak vsetkymi 10 timi odporucam, mam to davno prejdene na najtahsiu obtiaznost a to som sa naloadoval ako nikdy predtym (hlavne suboj v arene s necromancerom) :D.
    • faitheater
      Najtahsia :) To moze byt skomolenina slov "najtaZsia" a aj "najLahsia" :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit