Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Přesně a doufám ze se to změní už v gta V a ne až v dalších hrách bylo by to promarnění
  • No už asi pozdě. V posledním díle se tam motá prý i Merlin. To je myslím jasnej důkaz toho, že se to nemá přehánět.
  • Bohužel je dneska herní scéna obrovský byznis (ten filmový si troufám tvrdit, začíná těžce hrát druhé housle). Takže dnešní háči pohlcení dobou samozřejmého internetu a všudypřítomných "sociálních" služeb už vlastně ani nic jiného hrát nechtějí. Skoro si nedovedou představit model hraní, kde by byli ve hře sami, hráli nějaký příběh, jehož řešení by museli nějak hledat.

    Bojím se, že komerčnímu úspěchu budou dnes vývojáři podřizovat naprosto vše a moc už se vypilovaných SP her s důrazem na příběh nedočkáme. Jednoduše jim nevydělají tolik, jako pískoviště, která ve velkém dnes hráčům servírují.

    Nějak neřeším pojmy, ani nevím, jak by kdo označil mne (nejspíš za herního dědka) :-D Jsem ročník '77. Hraním jsem trávil a trávím stále dost času, baví mne to a beru to jako koníček, kterým se tak nějak nenechávám frustrovat.
  • Jack1947
    Jo, můžou ti zbystřit smysli to zas jo když musíš rychleji jednat - mimoto bystřej i mysl ( strategie, adventury občas i střílečky Mp hry kapitola sama o sobě)

    Jo, jo bohužel jak to vešlo více do mainstreamu tak je to horší.
  • Dělící čára asi neexistuje. Je mi 26 a za placenej obsah ve hrách jsem nikdy nic nedal. Pamatuju když DLCčka vycházeli později a prodlužovali život hry v rámci let než studio udělalo novej titul. Možná jsou výjimky. Ano souhlasím ohledně redakce tiscali games, nedávno jsem žasl co za názory má třeba Adam. Z herního průmyslu se stal moloch a většina hráčů jsou iq tykve a prostě konzumenti, který je třeba podojit. Ne, hraním her fakt nebudete chytřejší a rychlejší. *7*
  • Jack1947
    Přesně tak, multiplayer exclusive, lootboxes, mikrotransakce... je to jen a jen na hráčích jak moc to budou trpět a ( jak moc tím budou trpět).
  • No já komunismus "zažil" jako malé děcko, prý jsem si vydupal účast v květnovém průvodu 88, omlouvá mě jenom to že mi byly 3 roky, za mileniála se nepovažuju, beru to z definice jak to posuzují mezinárodní organizace(některé to berou už od roku 1977) ale tenhle trend všude narvat do hry za každou cenu multiplayer mi vadil vždycky, hlavně když by úsilí a finance mohli jít do lepšího singlu
  • Je mi 38+, nicméně v českém prostředí je podle mě ta dělící čára v tom, jestli člověk prožil významnou část dětství ještě za totality. Kdo zažil komunismus, z toho mileniál podle mě být nemůže. Každý si odpoví, jestli je to pozitivum nebo negativum.

    Pokud jde o redakci na games, její jádro jsou lidé o něco mladší, než já, a před pár lety ještě cpaní multiplayeru do her a preferenci multiplayeru nad single odsuzovali , stačí si poslechnout staré Fight Cluby. Musí ale držet "krok s dobou"...
  • Taky mi tahle orientace na multiplayer vadí, u dooma bych byl radši za delší kampaň, ale pokud ti není 38+ tak jsi taky mileniál, stejně jako celá redakce a většina návštevníků tohohle webu....
  • pokud nejsi Michael Bay ten s ňufákem plnym koksu natočil už 10 dílů Transformers, nebo kolik jich vlastně je, měli by to s nim konzultovat
  • "Jako chtěli jsme. Ale pak to začalo vynášet krutý hrachy a s ňufákem plným koksu se špatně nutí do práce. Sorryjako"
  • jo, přesně takhle si tě představuju *11*
  • Jack1947
    Nemohl je to místní debill a šašek vlastně taky.
  • TheGGG
    protože uřvaný kiddos a yoťubeři, tvičaři a všlijací bobové světa musí být děsně cool v mulťáku, běhat tam s exclusive kšiltkou, nenamáhat mozek a řvát do mikráku...
  • Prosím ta pekne priatelu toto ti možno bude pripadať ako žart, ale nie je. Mohol by si tu vetu nejak inak napísať, lebo vobec nechapem čo sa tým snažíš povedať.
  • kecy, nepřidávaj ani nový vozidla do singlu, to nemůže bejt takovej problém, když to zvládnou mody...
  • Zadna nahoda, proste jim trapne multiplayer DLC, ktere generuji dalsi a dalsi mikrotransakce vynaseji mnohem vice, jen to proste nemuzou naplno rict.
  • To takhle jednou jeden sasek vymyslel novej termin k oznacovani neceho co oznacovany bejt nepotrebuje a dalsich dvacet dalsich sasku ho bude pouzivat k pohrdani. Miluju tyhle zparchantely existence.
  • Mulťáček musí bejt, pivíčko, hlavně aby to bylo na pohodu - to mají mileniálové rádi.

    Takže proto nemáme single player DLC. Když si vzpomenu na Ballad of Gay Tony a Lost & Damned, jak to bylo prima, škoda mluvit... mulťáček, woe, čum na to... mazec...
  • Jack1947
    Kecy v kleci, zachutnala jim vidina více peněz jak by to ukojily v DLC? leda že by tam narvali mikrotransakce a jo bojím se o osud GTA - nerad bych abych další GTA muselk vynechat protože to bude jen MMO *11*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit