Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vypadá to příšerné.... tak ty si pleskni, nejlíp šutrem o hlavu...
  • Vypadá to příšerně, zábavně to taky zrovna nepůsobí...to hodnocení je vážně vtipný *1*
  • Tuhle hru schvaluje Helena Houdová *3* *2*
  • Všechny tyhle hry jsou sociálním komentářem samy o sobě.
  • Banish...
  • a co jsi tak v roce 1977 pařil? *1*
  • Demon Souls 9,5/10, Dark Souls 10/10, Dark Souls 2 6/10, Dark Souls 3 8/10, Bloodborne jako celek 10/10. Abzu klidně 8,5/10, Journey 10/10. Zaklínač 3 tak 7/10, DLC jsem nehrál.

    Jinak hraji 39 let, takže jsem tě o něco trumfl *3*
  • Hraju hry nějakých 35 let, za tu dobu mi prošly rukama stovky různých her všech žánrů, můžeš mi věřit když řeknu, že Zaklínač je top

    Ale tak první DS by si tu desinu i zasloužilo, hodocení dvojky je jeden z mnoha recenzentských úletů Aleše Smutného, reálně ta hra byla na 7/10, ale Aleš pravidelně přestřeluje hodnocení, už jsem si zvyknul
  • Journey je skvost ty pejlo. Hra generace s Demon Souls *3*
  • Zaklínač 3 je pro děcka. Sry ale infantilní pohádky se zápišou tak do historie mainstreamu. Abzu je skvost proti tomu braku. Sry, ale nevíš, co je kvalita. Zaklínač to rozhodně není. Jinak Dark Souls tady má dvě desítky po sobě, o tom Zaklínač může jenom snít *3*
  • Asi jsi myslel "lepší než Zaklínač 3" , zahraj si O víně a krvi, to je naprostá špica žánrů to budeš valit bulvy, mapa a grafika i hratelnost naprostá nádhera, herní orgáč na 110%

    Abžu bude dobrá hra, stejně jako DS3, ale k úplnému vrcholu herního zážitku jim něco chybí, Witcher 3 a datadisky, to je jen můj skromný osobní názor , toho vrcholu už dosáhl a zapsal se nesmazatelně do herních análů
  • Arkádový pokus o simulátor plavání a potápění. 8/10...

    Co naplat, že se tam nic nedá dělat a hraje se to samo.Graficky to rozhodně nevypadá prvotřídní. Hudba k tomu sedí.
  • Horší než Zaklínač 3 to být fakt nemůže.
  • Je tam strašně moc vidět Journey a přitom to dělal jenom jeden člověk z Journey, trošku až plagiátorství? Vykrádaní? Jinak Journey je o moc lepší.
  • Stejně dobrý jako Dark Souls 3, horší než Zaklínač, ale jo no, s hodnocenim celkem souhlas *1*
  • Tohle není recenze, navíc je to plné žvástů. Ani Journey není pro každého a už vůbec to není pořádná hra. Journey si zasloužilo 5/10 a čistě jen za audiovizualní zpracování, pokud přijmeme, te audiovizuální stánka dělá polovinu hry (podle mě ani to ne, viz klasické roguelike hry), nic jiného tam za ocenění nestálo. Tohle tedy bude ještě horší.
  • Ono tady nekdo breci? A vlastne jo. Jses to ty. *1*
  • To jsou zase kydy o tom jak to nemůže dostat 8\10 , někteří lidí asi myslí řítí... je asi jasné ze to není hra pro každého, to ale neznamená že tady musíte brečet jak usoplený děcka
  • kubi-wan
    Koukám, že tady je zas každej odborník *7* ...
  • Pridam se k ostatnim, to hodnoceni me fakt zaskocilo. *7*
    OK, neni to hra, je to relaxace. Jenomze i v tomto pripade je osmicka zkratka moc. Grafika je stylizovana, s tim souhlasim. Ale uchvatna? Asi mam jinej vkus, nic uchvatnyho tam nevidim.
    Fanda do podmorskeho zivota, ktery je ochoten akceptovat krytonovsky "oble" tvary, neprirozene barvy a jednoduche nasviceni by tomu osmicku mozna dal. Mozna, kdyby to hral na mobilu. Na velkym monitoru by nedal asi ani on. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit