Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

    No nevím jako král jsem se moc necejtil i když chvílema mi to přivodilo trochu extáze a většinu času jsem měl tak tak že kjsem nemrštil gejmpad někam do do.. vzduchoprádna.

  • honcka

    Už to má hotas a ultrawide support? Kvůli tomu jsem to na steamu vracel.

  • Popravde, nejvetsi zvyseni sebevedomi bylo 2v1 coaltitude v Hornetu proti Flankerum...

    Protoze to dokonale ukazalo ceho je Hornet opravdu schopny.

  • dworkin

    Toto je slušná a věcná reakce na článek. Článek se mi nelíbí, protože má nízkou informační hodnotu, je neaktuální a příliš subjektivní. Články tohoto typu se zde dříve neobjevovaly a netolerovaly.


    • Já jsem se třeba tohle rád dozvěděl. Takže nechápu proč by to měli cenzurovat protože tobě se něco nelíbí. 

    • drasta

      Radsi bych 1000 takovejch clanku nez 10 nejlepsich screenshotu z E3 :D

    • Ilusiveman

      Díky za názor a tady máš klíčenku <|>

      Nechápu, proč by kapacita, jako Pecháček nemohl sdilet něco ze svého osobitého pohledu na svět. 

      • flash789

        Kapacita? A kdy se to stalo ?

      • dworkin

        Ano. Nechápeš.

        • Ilusiveman

          Tebe a to tvoje nesmyslný kňourání o minulosti. To už je snad obden, co ti prdne řitní žlázka.

          • dworkin

            Ne, nepochopil jsi, o čem jsem psal. Jsi nedovtipný.

    • CRYPT

      Ja nechapu co proti tomu vsichni mate, to vas snad nekdo nuti cist kazdej clanek? Co mne nezajima nectu, TECKA.

      • dworkin

        Bohužel už z titulku, jehož přečtení se nevyhnu, se musím dozvídat, co Pechackovi leze nádherně do zadku. Nevím, jak ty, ale já o informace tohoto druhu prostě nestojím...

        • CRYPT

          Ok, souhlasim, ze titulek je opravdu divny, ne ze by mi to vadilo, ale preci jen na cenzurovany  "web", kde se davaji bany ostosest (sam mohu povidat) se to asi nehodi. Na druhou stranu autor si vylil srdicko, coz mi vubec nevadi, alejak jsme psal hned na zacatku, co te cist nebavi, tak necti. Ja neprecetl takove tuny clanku a recenzi na hry, co mi vubec nic nerikaji a nikde jsem k tomu nevymrcoval

      • Ilusiveman

        Všichni? Mě to přijde, jako práce jednoho člověka až hodně male skupinky. 

  • Inquisitor

    Tak je to v sobotu, kdy se tady nový články neobjeví. Je to jenom takový koment, myšlenka. Zase bych to až tak nedramatizoval.

  • Maxianimal

    Hodně wtf článěk - tedy spíš FB post.

  • TheGGG

    ano, ty dialogy jsou tak krásně japonské, že kdo viděl nějaký shouneny a fighterský anime, hned bude jak doma...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit