Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Myslím že na games, a´t bude jakýkoli článek, vždycky se tam bude psát o zničeném herním průmyslu, ošklivých vydavatelích a neschopných vývojářích... To je už nějaký folklór, ne? :)
  • Pan_Klobouk
    Presne, herni byznys je proste nemocny. Co byla driv samozrejmost a standard, z toho se dnes dela vyhoda a neco navic. "PC verze bude mit upraveny a prizpusobeny interface". Tak s tim se snad pocita, ne? Nebo "u PC verze bude uzpusobeno ovladani, tlacitka pujde nakonfigurovat a grafiku detailne nastavit." A proc by to taky nemelo jit, rec je o PC a ne o konzoli?

    Nj, doba je zla a herni vydavatelstvi si z nas casto delaji dobry den, bohuzel.
  • MickeyMutant
    To nejdůležitější nenapíšou: Bude ke krabicovce skládací akční figurka? Bude?!
  • Osobne na me tyto prohlaseni "nebojte se, bude to ..." pusobi spis opacne, jakmile to nekde vidim, citim pr*ser.
  • tak to jsem zvedavej na ten koridor
  • kubi-wan
    Hmm... kdysi bylo úplně normální, že byly verze her pro konzole i PC stejně v pohodě ne/náročný... Kde to sakra žijem, když nám vývojáři musej slibovat věci, který by měly bejt samozřejmostma? To už by rovnou mohli řikat: "Nebojte, i v PC verzi se budou moct Autoboti transformovat."
  • To je teď nějaká móda říkat jak nechtějí odfláknout PC verzi hry, kterou vytváří ? Já jen že to poslední dobou slyším dost často...
  • GlaDOS
    Tak tohle Activisionu moc nežeru.
  • Nech robia čo chcú, ta hra nezasviní moje registre.
  • No nevim vubec me tyhle a predelsi Transformers netahnou sice je to blize originalu ale za to tam proste nejsou mesta ale ty futuristicky vozidla se mi nelibi i tak doufam ze se jim to povede protoze bych byl rad kdyby High Moon udelal i Deadpool hru na PC.
  • USER47
    Džejdý Livergood, slušný jméno.:D
  • Phillios191
    Fakt? no sice tyhle typy her nehraju, ale jsem zvědavej jak to NEodfláknou....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit