Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Trestat by jim šlo a to i ty co nic neudělali. Mluvím z vlastní zkušenosti, kdy mi zablokovali celej účet na battle. netu bez jedinyho důvodu i po obratu na jejich servis sem se nedozvěděl proč. Nebyly ani schopný odpovědět ani na jejich ofiko stránkách i na facebooku. Kdybych cheatoval tak prosím, ale nemel jsem k tomu důvod CoD warzobe mě bavil i když sem v něm nebyl možná ani průměrný.  Takže Activision jsou pěkný zmetci trestat jo, ale napravovat svoje chyby nebo zkusit proč to, to už ne. 😠

 • Hitsuran

  Chtělo by to žalobu a  nehorázně vysokou pokutu aby to ňákýho tvůrce cheatů finančně zlikvidovalo do konce života.

  • Přeješ lidem hezké věci, určitě budeš mít krásný život.

   • Hitsuran

    Nejsem  jako někdo degenerovanej trotl co se zastává kriminálníků a lidí s odpornou morálkou, takže můj cejch je čistej.

    • Krejcar

     Že někdo dělá cheaty, aby někomu usnadnil hru, ve které se o nic nehraje, o žádnou výhru, jen stupidní pocit, tak je kriminálník? Zajímavá dedukce. 🤔

  • Derp_1337

   Proč by to dělali? Ačkoliv cheaty kazí některým hráčům herní zážitek, tak i negativní reklama je přece reklama. Z finančního hlediska cheaty nejsou pro firmu problém.


   Třeba v případě GTA 5 Online se Rockstar ani nesnažil potlačit cheatery po celé dlouhé roky. Tak dlouho dokud lidi hráli a byli spokojení, tak proč by je firma obtěžovala? Pro většinu lidí byly cheaty v GTA příjemné zpestření a smáli se tomu.

   • Hitsuran

    U kompetitivní hry to může znamenat ztrátu hráčů, a v době kdy sou hry live service to je velká ztráta financí.

    Udělat příklad z některejch těch tvůrců cheatů by mohlo mít ňákej efekt, beztak to sou zbytečný existence

   • 0tecFura

    Jsou cheaty a cheaty. Určitě nějaký,, sranda,, cheaty třeba v gta online vadí lidem min než třeba cheatování v nějaký kompetetivni hre tipu counter strike. V tom druhém případě možná i dokáži odradit hlavně začínající hráče a pak už to podle mě bude  znát i na ziskovost te hry. 

    Teď mě napadlo, že cheatování může být třeba větší problém pro free to play hry. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit