Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tahle recenze se mela delat s oculus rift
  • Docela to jde,killzone multak je proste lepsi.
  • Tenhle bourák je schopnej narvat Denuvo i do indie titulu. Je to ten samej magor co prohlašoval, že pokud vám často vypadává internet, máte se odstěhovat někam jinam

    Avoid like a plague.
  • Bez Oculust Rift ta hra nemá vůbec co nabídnout.

    Za mě 1/10
  • Jako kerbalistovi mě vadí, že jste sice na orbitě, ale neobíháte okolo země a nemění se poloha slunce.
    • Tak pokud bys byl na geostacionární orbitě tak by se poloha země neměnila (ale Země by byla asi krapánek menší). Slunce ale jo. :) Kerbal forever!
      • Sem si vzpomněl, Jebediah Kerman už mi skoro dva roky trčí na Dune a záchranná výprava v nedohlednu, někdo by měl říct pani Kermanové, že už se možnà nevrátí *1*
        • Ghost47
          Hlavně kdyby se vrátil, tak ať mu nevaří brambory *1*
  • rohlos
    Nooo, musim rict, ze me ten verdikt taky zklamal. Ne chybou recenzenta, ale nejspis opravdu hrou.
    Cekal jsem nadherny scenerie s dechberoucim survival pribeh, ale ta nuda a opakujici se momenty, to asi hodne pohrbi.
    No, stejne to vyzkousim. Uz jsem si taky parkrat ujizdel na hrach s 5/10 a mene... *5*
    • Jj, ja se taky od prvnich informaci/screenu tesil, ze to bude neco a la knizka Hvězdy, můj osud.. jak si psal survival, opravy + vesmir, prazdnota, scenerie atd.. ale asi nam neni přáno :/ kazdopadne nehazim flintu do zita, mohlo by to ukazat sme ostatnim vyvojarum.
  • Jé, tak tyhle verdikty mě mrzí, byl jsem zvědaví... stejně zkusím.
    • TheLordofTheAllNonsense - prosím tě už nic nepiš, "byl jsem zvědaví" to se nedá číst, jdi na doučování českého jazyka a nehraj hry, bože to snad není pravda... *13*
      • Jestli tě trápí můj překlik, tak se asi v životě hodně nudíš. Grammar nazi. Je mi jasný zvědavý= mladý, takže tvrdý, ale prostě překlik. Lidé někdy taky chybují, překvapivě. Běž si honit svojé chabé ego ze základní školy jinam, chudobko.
        • Je ti jasný akorát kulový, to víš že překlik, to ti tak věřím, víš kulový jaký y a i se kde píše...
          • Jo, psát někomu "kriple" a říkat někomu jaký i/y se píše, to může ledatak náctiletý zakomplexovaný "pan Nikdo" se slabou slovní zásobou, co má ve vzdělání komplex méněcennosti. Ti snad vsvětlení vzoru pro adjektivum nestačilo? Jsi ubohý primitiv a ponižuješ sám sebe. Jdi už spát, za chvilku máš večerníček. *15* Jednou třeba dostaneš rozum, až potkáš toho svýho "můj bože".
        • Vždyť je to troll. Ani čárky a tečky neumí, a tebe chce poučovat. Neřešit.
          • Co to žvaníš ty kriple?
  • VR sragora...
  • Musím chtě-nechtě souhlasit. Časem se to otravné chytání lahviček se vzduchem protáhne na delší intervaly, protože v průběhu hraní dojde k poopravení skafandru. Nicméně "frustrující" vlastnost skafandru se rozbíjet po každém "mini" otření o cokoliv je opravdu přehnaná. I bez VR je to vcelku hezké.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit