Přejít na výpis diskuzí

Adventura Endling o posledních liškách varuje před vymíráním druhů

26.9.2019 13:47
Šárka Tmějová 2 příspěvky

Věděli jste, že více než čtvrtině zvířecích druhů na Zemi hrozí vyhynutí? Nosorožci, lvi, tygři, tuleni nebo medvědi přicházejí o své přirozené prostředí, jejich řady tenčí i lovci nebo znečištění přírody. Ekologicky uvědomělá adventura Endling se odehrává ve světě, kde jsou v ohrožení i mazané a velmi...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • XorxoxTalarius

    Na politickych/propagandistickych hrach mne fascinuje jedna vec, kdyz to dela levicak, proste to nedomysli. Ono vybrat si pro takove dilo zrovna lisky, tak to chce fistron. Ony lisky jsou neco jako masozrave kobylky, kde se objevi a nemaji predatory (coz v soucasnosti krome cloveka nemaji), tam zlikviduji cele ekosystemy. Proste se mnozi, lovi jako by nebylo zitrka a az v jejich oblasti nic nezbylo, tak se holt rozdeli a tahnou se mnozit a lovit jinam. Hrat hru o vymirani druhu za lisku, je jako udelat hru o farmareni z pohledu kobylek. Jiste to pujde, ale nebude to davat smysl.

  • triptich
    premisa je pútavá, grafika zaujímavá. záleží na spracovaní príbehu a herných mechanizmoch. uvidíme, čo z toho autori vykrešú. každopádne to môže byť zaujímavá jednohubka ako napr. flame in the flood.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit