Přejít na výpis diskuzí

Adventurní Strážci Galaxie od Telltale zažijí během pěti epizod zbrusu nová dobrodružství

31.3.2017 13:53
Adam Homola   5 příspěvků

Po Hře o trůny, Jurském parku, Batmanovi a The Walking Dead si krátkou slámku vytáhli Strážci Galaxie. Telltale z nich už brzy udělají další epizodickou adventurní sérii, jejíž první díl, Tangled Up in Blue, vyjde už 18. dubna na PC, Mac, PlayStation 4, Xbox One a kompatibilní zařízení s operačním systémem...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Telltale bohužel už asi začal sázet na kvantitu. Walking Dead 1. a 2. sezóna super, Wolf Among Us rovněž, pak jsem ještě hrál Tales from the Borderlands, bavilo, ale příběhově to nebylo tak silné.
  Na GoT jsem se vykašlal, tuším, že mi tam asi chybí dohrát poslední epizodu a nějak se mi do toho ani nechce. 3. sezona TWD je divná.
  Škoda.
  • Jack1947
   Bohužel musím souhlasit chrlení všeho možného, není úplně nejlepší

   Guardians ale nevypadá zas tak špatně...
  • Jop, chce to zpomalit. Telltale hry byly fajn, dokud jich bylo pár, ale jak to sázej rychlostí 3 série za rok, nějak to ztratilo svý kouzlo. Tim spíš, že je na tom vidět, jak strašně jsou Telltale jako tvůrci her neinvenční. Je to pořád to samý, jenom v jinejch kulisách a to je, upřímně, dost málo.
 • Komerční výkal
 • Nelíbí se mi žádná hra od Telltale, ale jejich Guardians of the Galaxy je už v traileru vyloženě odporné. Na druhou stranu je asi lepší, když mrví tu filmovou parodii, než aby prznili komiksovou verzi (myšleno verzi před příšerným Marvel Now, ne ten dnešní hybrid).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit