Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Upřímně nechápu, proč tu tolik lidí prská. Jaký demo? Jaký "za strašně prachů"? Ta hra JE free to play, vytvoř účet, stáhni klienta, hraj. V podstatě jediné omezení, které je fakt nepříjemné, jsou ty čtyři classy (kdyby se jiná dala alespoň koupit za jednorázový poplatek, ach jo - i tak je tam ale všechno, teda healer, tank, caster a melee). Jinak to máte na několik měsíců pohodového - a minimálně několik týdnů HC hraní, než vůbec začnete přemýšlet, že vytáhnete peněženku. Tohle je fakt peklo...
    -
    "Dobrý den, dnes rozdáváme tvarohové koláčky, abychom propagovali naše pekařství - a že jste to vy, můžete na ně chodit zdarma každý den, jak dlouho budete chtít."
    "ZMETCI! A za povidlový chcete prachy, co??? Nenažraný kapitalistický sv*ně!!!!!"
    • A můžu se ptat jak je to s tím PvP? Protože pokud vim tak zóny obléhání, které jsou zakázané pro F2P, tak se zabývají PvP souboji. Jako nwm jak Vy, ale jak už tu bylo napsáno s těmi koláčky. Povolání jsou mi u něčeho a i další věci, ale nemít PvP je dost na nic. já osobně beru jak PvE tak i PvP, jelikož oboje jsou fine. Takže jestli je pro F2P hráče PvP zakázané, tak já osobně ani neinstaluju.
      • Obléhání (siege) je něco jiného - a prvních pár desítek levelů to nikoho nemusí zajímat. Jiná věc jsou "PvP minigames" (něco jako Battlegroundy ve WoWu - samostatné instance, kde se hrají věci typu "Capture the Flag"), ty přístupné jsou normálně.

        Jinak PvP je podle serveru - na PvP serveru si jdou hráči po krku v podstatě všude (vyjma pár prvních zón a některých částí měst), na PvE nikoliv.

        Obecně tedy platí, že na PvP serveru si užiješ i ve free hře PvP dosyta, na PvE janom v "battlegroundech", čili stejně jako platící hráč. High-end PvP (na nejvyšším levelu) už asi nějakou investici chtít bude.
      • Ty slova: já osobně, jsou tam schválně (je tím myšleno, že to je můj názor a postoj :) )! Takže mě hned neberte za slovo a nenadávejte do něčeho :)
    • s koláčkama hezké srovnání.. taky nevim co prskaji prskavky.. :)
  • mali tam dat dodatok "Free to play, if you pay"
  • Na steamu je v akci (i s datadiskem) za 7.5 Euro (-:
    • hnedka bych to koupil, ale nějak se mi to na Steamu nedaří....jednak se nezobrazuje ta cena 7,5 euro a když kliknu na ikonku, tak mi tam místo hry skočí nějaký katalog s hrama ve slevě. Vám to jde v pořádku? Že by jim blbnul server?
  • Tak to si asi udělám o víkendu krátký výlet do Hyborie ;)
    • Na to se vykasli, radeji si zahraj neco smysluplnohodnotnejsiho ,hru ktera te chyti a uz nepusti, proste bud IN a zahraj si World of Warcraft *1* *1* *1* *1* *1*
      • jaj tos myslel važně? *1*
        • smrtelne vazne *1* *1* *1*
          • no co jednoduchej system má z pravidla úspěch lidi nemusej přemejšlet *1* *1*
            • Divne. U her si chce i nekdo obcas jen tak odpocinout. Hmm. Zase tu nekdo objevil Ameriku?
  • nesnasim MMO
    • Requiem1990
      Co ti udělalo?
  • Stimhle me dost stwou F2P. Maj tam dat streba test demo nebo tak nak. F2P si predstavuju ze je cela zdarma maximlne s nakyma mikrosankcema
    • Cajk
      Mi přišlo že Funcom šel vždycky dost po prachách přímo.
      • Je to bohuzel klasicky model F2P. Neni to vymysl FUNCOMU. Naopak,FUNCOM byl snad vubec prvni,kdo umoznil hrat zcela zdarma jejich Anarchy Online. A bylo to skutecne free. Ve sve dobe rarita.
        • Jj, FunCom byl v tomhle smeru prukopnik. Free verzi Anarchy Online zacal nabizet uz od konce roku 2004 (tzn. zhruba v dobe, kdy bylo WoW teprve spusteno). Free verze obsahovala komplet zakladni hru spolu s datadiskem Notum Wars, za ostatni datadisky se uz bohuzel muselo platit. Zakladni hra je ovsem obrovska, herni svet je jeden z nejvetsich v MMO vubec, zvlast pokud si prikoupite datadisk Shadowlands (za ten se uz dnes neplati, akorat musite platit mesicni poplatky cca 5 ecek/mesic). V pripade, ze chcete mit vsechny datadisky, tak ty se vetsinou taky daji poridit zadarmo spolu s 30-ti dny zdarma, pote musite platit mesicni poplatky, ktere jsou bohuzel zhruba stejne vysoke jako u WoW. Nicmene hra se vam odvdeci nesmirnou komplexnosti a rozsahlosti. Akorat od toho nesmite ocekavat next-gen grafiku. Hra je z roku 2001 a podle toho taky vypada. Uz dlouho je slibovany graficky update, ale zatim je to v nedohlednu (v lepsim pripade konec 2011), takze pokud nechcete nic, co vypada hur jak Crysis, tak se asi budete muset poohlidnout jinde. V kazdem pripade jsou tu stale caste patche, ktere se casto tykaji i free hracu (tzv. froobu), coz je urcite plus. Pokud by jste meli zajem tuhle hru zkusit, tak si ji muzete zdarma stahnout na www.anarchy-online.com . Na obou serverech navic funguji cesko-slovenske organizace (guildy), konkretne na serveru Rimor organizace CZ-SK Omni (forum - http://cz-skomni.forumczech.com/). Tak se nebojte ozvat, novackum radi pomuzem. ;)
  • Prej F2P, tohle vedle F2P titulu ani nestálo, ať se kouknou k Valve jak vypadá F2P.
  • Myslím také že tenhle krok Age of Connan sotva pomůže. Kdyby to bylo opravdu F2P tedy že veškerý obsah by byl zdarma a až další bonusy by se daly dokoupit bylo by to v pohodě. Ale tohle je v podstatě pořád jen omezené demo. Myslím že lidé to zkusí a zas odejdou.
  • Zajimave lec pro tuhle hru jiz zcela zbytecne , jedine co by mozna pomohlo je 100% free vse ostatni je naprosto zbytecny tah. Hraci se stejne nevrati
  • pokud budou furt delat jen kopie wowka tak jim ani f2p ze dna nepomuze..
    chce to neco jinyho/novyho jako napr. EVE.. ale na to nikdo krom par vyjimek nema koule.. *9*
    • Co si Conana nejdřív zahrát? Jestli nějaká hra z dnešních MMO NENÍ kopie WoWu, tak je to EVE... a Conan.
    • to bylo jeste pred wow... kdo vi jak by eve vypadal dnes... staci co tam ted predvadej.. :(

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit