Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Upřímně nechápu, proč tu tolik lidí prská. Jaký demo? Jaký "za strašně prachů"? Ta hra JE free to play, vytvoř účet, stáhni klienta, hraj. V podstatě jediné omezení, které je fakt nepříjemné, jsou ty čtyři classy (kdyby se jiná dala alespoň koupit za jednorázový poplatek, ach jo - i tak je tam ale všechno, teda healer, tank, caster a melee). Jinak to máte na několik měsíců pohodového - a minimálně několik týdnů HC hraní, než vůbec začnete přemýšlet, že vytáhnete peněženku. Tohle je fakt peklo...
    -
    "Dobrý den, dnes rozdáváme tvarohové koláčky, abychom propagovali naše pekařství - a že jste to vy, můžete na ně chodit zdarma každý den, jak dlouho budete chtít."
    "ZMETCI! A za povidlový chcete prachy, co??? Nenažraný kapitalistický sv*ně!!!!!"
    • A můžu se ptat jak je to s tím PvP? Protože pokud vim tak zóny obléhání, které jsou zakázané pro F2P, tak se zabývají PvP souboji. Jako nwm jak Vy, ale jak už tu bylo napsáno s těmi koláčky. Povolání jsou mi u něčeho a i další věci, ale nemít PvP je dost na nic. já osobně beru jak PvE tak i PvP, jelikož oboje jsou fine. Takže jestli je pro F2P hráče PvP zakázané, tak já osobně ani neinstaluju.
      • Obléhání (siege) je něco jiného - a prvních pár desítek levelů to nikoho nemusí zajímat. Jiná věc jsou "PvP minigames" (něco jako Battlegroundy ve WoWu - samostatné instance, kde se hrají věci typu "Capture the Flag"), ty přístupné jsou normálně.

        Jinak PvP je podle serveru - na PvP serveru si jdou hráči po krku v podstatě všude (vyjma pár prvních zón a některých částí měst), na PvE nikoliv.

        Obecně tedy platí, že na PvP serveru si užiješ i ve free hře PvP dosyta, na PvE janom v "battlegroundech", čili stejně jako platící hráč. High-end PvP (na nejvyšším levelu) už asi nějakou investici chtít bude.
      • Ty slova: já osobně, jsou tam schválně (je tím myšleno, že to je můj názor a postoj :) )! Takže mě hned neberte za slovo a nenadávejte do něčeho :)
    • s koláčkama hezké srovnání.. taky nevim co prskaji prskavky.. :)
  • Zajimave lec pro tuhle hru jiz zcela zbytecne , jedine co by mozna pomohlo je 100% free vse ostatni je naprosto zbytecny tah. Hraci se stejne nevrati
  • mali tam dat dodatok "Free to play, if you pay"
  • Dokud nedosahnes 80lvl, nejspis si ani nevsimnes rozdilu mezi F2P a placenou verzi (teda az na moznost hrat jen za 4 povolani misto 12 a nekolik premium dungeonu, kam se i platici hrac obvykle podiva 1x za zivot). Na maximalnim levelu uz pak je nutne platit, pokud chces zustat kompetitivni v PvP i PvE, ale do te doby uz budes vedet, jestli te hra bavi ci ne.

    Jinak vrele doporucuju, nic lepsiho jsem nikdy nehral.
  • Co potkavam behem hry lidi, kteri to hraji free se mnou, tak si to zatim vsichni koupili a nikdo nic neresi. Vetsinou uz kolem 40lvl kvuli dungeonum atp. Ale jde o to, ze tam nejsou zadni cesi, kteri umi jenom stahovat hry zadarmo a nikdy si nic nekoupi, kolik her se kvuli nich nedela v ceske verzi. Se stydim - kdo je tady u nas k tomu vede a vychovava... az moje dite doroste k tomu, ze bude chtit hrat tak je jasne, ze mu to zaplatim a ne, ze mu to budu nekde krast a ucit ho jak se to krade ... fakt ostuda.... a jak uz tady zaznelo je to od 18ti let, takze na to si uz kazdy vydela :P. Navic cely destiny quest si udelate zadarmo, takze docilite cile hry a tim padem se nejedna o demo... ale omezeni jsou podle me spravna musi byt nejaky rozdil mezi platicim hracem a neplaticim a jako od zacatku platici jsem spokojena s tim co vsechno za to jeste mam :). A hlavne si uz konecne deticky uvedomte, ze zadarmo ani kure nehrabe a premyslejte jak je to tezke takovou hru vubec napsat a tak dlouho ji udrzet a kolik lidi ma tak praci, jsou to lide, kteri chteji pracovat a ne sedet doma na socialce ;) Sranda je kolik pubertaku u nas chlasta a delaji doma party a kolik za to utrati penez ale dat si to za hru nene to se hned budu radeji do nich navazet, ze to jsou ko*oti :D
    • a proc za takove kraviny vubec platit hmm?,to si porad rikam.
    • Ta tvoje posledni veta se mi moc libi. Je prece normalni nechat za vecer 500 na baru, 2000 mesicne za cigara, ale jak muzou chtit ti zlodeji 250 korun za mesicni poplatek? *2* . A mas pravdu ze v aoc neni moc cechu co by meli problem s placeni. Vlastne neznam nikoho pod 20 let, vetsina je spis 30+.
  • Takže jenom takový demo.
    • Cajk
      však takhle se to dneska dělá. Holt marketingový experti jsou boží:)
    • presnetak zadny free2play ale jen prachsproste DEMO *10*
  • zkusil uz to nekdo? ma to vubec cenu hrat kdyz za to nechcete platit? Da se na premium veci nejak vydelat jako treba v LOTRO? Chtel jsem to taky zkusit ale ty prispevky tady me docela odradily :-/
    • Na premium veci se vydelat neda, ale nechcou za ty veci zase tolik peněz, aby to nebylo únosné. A když budeš normálně platit 250 kč za měsíc, nebo kolik to je, budeš mít premium účet a nepotřebuješ žádný věci už kupovat, snad kromě datadisku a to až tak od 80 lvlu, kterej taky stojí pár kaček. Za zkoušku ta hra rozhodně stojí, od dob UO nejlepší mmorpg co jsem hrál a to jsem zkoušel snad všechny, rozhodně doporučuju :)
    • jestli je to za 7,5 Eura, pak je to za pakatel.
      • na to sem se neptal..
  • kto by isiel so mnou na malú výpravu *16*
  • ať není SWTOR F2P...ať není SWTOR F2P...ať není SWTOR F2P...:(
    • Ať neni SWTOR kopie WoW se světelnými meči, nadabovanýma cutscénama, který nakonec všichni přeskočí... oh wait.
      • i kdyby to tak mělo být...proč by to někomu mělo vadit ? Vzít něco co dokonale funguje a přidat pár novinek a zajímavejch mechanismů obvykle funguje...
        • No vidíš, a proč by mělo vadit pokud by to bylo F2P když to dokonale funguje? :)
          • F2P funguje dokonale jenom pro vydavatele, kterej na tom díky nebetyčný blbosti a chamtivosti lidí co hru hrají vydělává x krát víc...Blbosti proto, že si lidi opravdu neuvědomí že zaplatí několikrát víc za to samý co předtím na klasickým modelu ...něco jako day 1 DLC pro SP hry
            • Cože? Chamtivosti lidí? Kterejch? Jako jejich hráčů?

              Je přece uplně jedno jak to běží, pokud se to tvůrcům vyplatí a pokud to lidem nevadí tak v čem je problém?
            • takže už proto se mi příčí jenom ten název ?? FREE ?? - to Play ? ...spíš Pay-us-more-for-the-same-as-before-you-get-some-unique-outfit 2 play...
        • možná proto že už je to dlouho co to vzniklo člověk by čekla že se to po takové době dostane na jinou úroveň nemluvim o grafice *7*
          • Co takhle MB2 v MMO podání?
            • chytrej to dustbin *1*
  • Tak to si asi udělám o víkendu krátký výlet do Hyborie ;)
    • Na to se vykasli, radeji si zahraj neco smysluplnohodnotnejsiho ,hru ktera te chyti a uz nepusti, proste bud IN a zahraj si World of Warcraft *1* *1* *1* *1* *1*
      • jaj tos myslel važně? *1*
        • smrtelne vazne *1* *1* *1*
          • no co jednoduchej system má z pravidla úspěch lidi nemusej přemejšlet *1* *1*
            • Divne. U her si chce i nekdo obcas jen tak odpocinout. Hmm. Zase tu nekdo objevil Ameriku?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit