Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No tak hraju to zatím free a je to super líbí se mi to víc jak wowko omezení zatím žádné nepociťuji přemýšlím že si zkusím měsíční platbu, ale 400Kč za měsíc je docela dost.
  • Zkoušel to někdo? nejde se mi ve ře lognout, nevíte čím to může být?
  • chci se zeptat, nekde tady jsem videl High-end PvP, co to je?............ jinak na 80(max urovni) budu chodit minigames(battlegroundy jen s 80lvlama)...?
    • Minihry na lvl 80 budes chodit jenom proti lvlum 80. High-end PvP je v podstate siege o BK. Na to bys musel byt v mezinarodni guilde. CZ/SK guilda ktera by m,ela tolik lidi a delala pvp neni.
  • F2P???z kokota leda tak 3/4 hry se musi platit omg ze to vubec davaly na F2P trapas ale zhral bych si to kdyby to bylo uplne free
  • Pro někoho to může vypadat jako nesmyslnej tah, ale pro AoC velká šance se dostat na špičku. V nynější fázi je AoC hrou, kterou měl bejt od počátku. Neni tam milion nedodělků a chyb jako byl v počátku kdy všichni masově po měsíci odcházeli s nervama v kýblu. Věřim, že se díky tomuto kroku se AoC docela rozjede.
    • Doufejme, strašně jim fandím. Být tam lidi, tak budu mít o důvod víc se do Hyborie zase vrátit. :)
  • pokud budou furt delat jen kopie wowka tak jim ani f2p ze dna nepomuze..
    chce to neco jinyho/novyho jako napr. EVE.. ale na to nikdo krom par vyjimek nema koule.. *9*
    • Co si Conana nejdřív zahrát? Jestli nějaká hra z dnešních MMO NENÍ kopie WoWu, tak je to EVE... a Conan.
    • to bylo jeste pred wow... kdo vi jak by eve vypadal dnes... staci co tam ted predvadej.. :(
  • Myslím také že tenhle krok Age of Connan sotva pomůže. Kdyby to bylo opravdu F2P tedy že veškerý obsah by byl zdarma a až další bonusy by se daly dokoupit bylo by to v pohodě. Ale tohle je v podstatě pořád jen omezené demo. Myslím že lidé to zkusí a zas odejdou.
  • ako si to mozem vyskusat??? napiste mi ak sa vtom niekto vyzna na mail marecek2131@azet.sk diky
  • Prej F2P, tohle vedle F2P titulu ani nestálo, ať se kouknou k Valve jak vypadá F2P.
  • Jen v našem serveru je 192.500 hráčů. jestli je to podle dle některých tady málo, tak mě to rozhodně stačí. A českých guild je tam asi deset, větších či menších. Je to v současné opravené verzi asi opravdu nejhezčí a nejlepší MMORPG!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit