Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ja sem to hral při vydani a ta hra v tu dobu byla nehratelna, ale verim ze po 7 letech uz by to mohlo byt v cajku, jen by me zajímalo zda to ma us DX 10, které byli deklarovaný na krabici v den vydani a nebyli tam ani po 2 letech *1*
    • ja sem se vratil asi pred 2ma roky a prislo mi ze to ma furt stejne problemy
    • ja som začal po vydaní khitae a doteraz som nepustil.:)..a je tam dx10...stále je graficky najlepšia mmo.:! *5*
      • To jsi asi nehrál Guild Wars 2 *3*
        • videl som ..porovnal som--a nieje..:D ,*3*
  • Hral som viac či menej mnoho mmoprg, ale túto som nejako minul. Aký free2play systém to má. Kozmetické veci ma nezaujímajú. Je treba platiť za nejaký ďalší obsah, čo povolania? Treba do toho vraziť peniaze, aby človek mohol raidovať?
  • Jo AoC jsem hral několik let, asi nejlepší MMO co jsme hral. Perfektni combat systém, uzasny raidy, skvela grafika. Kazdymu vrele doporučuju, pokud ma hodne casu, progresy raidu jsou na mesice:)
  • Jen doplním kdyby si někdo myslel že to je zdarma k 7 výročí tak ma smůlu je to třeba koupit z item shopu a to i pro premium hráče...
  • Celkem husty, ze tahle hra jeste vali. A jsem tomu rad. Hraje to tady nekdo? Jsou tam zalidneny servery nejaky???
    • Mno ... pokud mi skleroza slouzi, tak nejvetsi ceska guilda mela mozna 1k5 clenu a z toho online bylo do 10ti ve spickach. Hlavne nebylo moc co hrat ...
    • hrá to dost ludí..Crom server pve
      • som v tom už 4 apol roka a nič lepšie ani lepší pvp systém som nevidel doteraz.:)
    • Lukass
      Moc lidi uz to nehraje, ale najdes tam lidi a je to furt zabava ja v tom nedavno nechal 70 hodin.
    • Ano a ano.
  • Lukass
    Co naplat Age of Conan vypada skoro lip jako Witcher 3 :-D
    • corfer
      Jděte s tím hatem ohledně grafiky Zaklínače už do pr*ele...
    • Tj ale kdo by chtěl jezdit na ledním medvědovy? Jako pro mladší hráče je to asi fajn ale já dám přednost trochu dospělejšímu Wiedzminovi.
      • by si sa divil..mladší hráči sa tomu vyhýbajú ako čert krížu..to nieje Wow..*5* ...btw:zaklínač je mmo?
        • haha ja ta poznam, nie si ty nahodou pvp ranger?
          • *1* som.... *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit