Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • problemem neni nuda, nebo neoriginalita, je to super hra, jen chybi vyvazenost souperu ... je divne kdyz natezi o jedne vezi na minimum vice rydanu nez protivnik na pet vezi na max .. je podezrele, kdyz tanky znici na minimum znici obranu protitankovych minometu na max .. odpoved .. ne vsichni hraji bez cheatu a to je fals :)
  • je to pecka hra, nemám komp na nový 3D hry, ale tohle je dobrá alternativa.
  • Nejlepší TD co jsem kdy hrál :D škoda krátké kampaně ale brilantní nápad s útočenim ! Krásná grafika ! Dobrá práce!!!
  • Sice to je tower defense, ale né klasický ... Je tam ten prvek útoku na nepřítele ...

    Každopádně jsem hrál nějakou betu, nebo demo, či co jim to běželo na webu před pár měsíci a líbilo se mi to ... Graficky mi to příjde tak fajn.
    • Ale vývoj mají tedy opravdu moc dlouhý ... A "free to play" na mě také moc dobře nezapůsobilo.
  • flash hru si muzou nabouchat do trenek ..a takova blbost ktera je tu furt dokola ,,,uzivi tolik lidi ? divne
  • Tower defense? Vážně? *12* Nerad kritizuju něčí tvůrčí práci, ale tower defense her se všude válí tuny a neštěkne po nich pes...
    • Defense Grid - The Awakening ...zatím jsem lepší neviděl !
    • ucho
      no je jich sice dost, ale kvalitních jich zase tolik není, ale ty kvalitní alternativy jsou, i zdarma.
      tohle byla například skvěle řešená gameska, měla i level pack
      http://www.kongregate.com/games/iriysoft/cursed-treasure-dont-touch-my-gems
  • Graficky nicmoc
  • ucho
    no teda jestli tohle dělají od roku 2010, tak to si dávají pěkně na čas... tower defense je moje krevní skupina, tak asi finální verzi omrknu, ale vyloženě mě hra na první pohled neoslnila.
  • tohle uzivi tolik lidi? *8*
    • Tak Geewa žije hlavně z free to play (nebo možná pay to win) her do kterých hráči furt vrážejí peníze. Tohle nejspíše bude další taková hra. Co jsem hrál betu, tak mě docela bavila, ale prachy bych do toho nedal. Raději bych kdyby Geewa dělala i nějaké větší hry. Přece jen 55 lidí je poměrně dost.
      • V Age of Defenders neni jedina vec, kterou si muzes koupit abys byl silnejsi nez tvuj souper co ja vim:) Nakupy se tykaji jen poctu hrani a vizualu.
        • S tím pay to win jsem možná nebyl spravedlivý, takže se za to omlouvám.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit