Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ok, díky za odpověď. Dotaz zněl možná trochu nesmyslně, ale u AOE2 to skutečně bylo tak, že pro 2 hráče stačilo, aby jeden z nich měl CD, u 4 hráčů 2 s CD apod. A nemám zkušenosti s tím, jak to chodí na windows store. U steamu by to samozřejmě nešlo.
  • Jo, lůzr, to jsem celý já
  • Po tom co zarizl microsoft age empires online tak si tudle hru strci tam kde slunce nesviti.
  • Valve má trochu jinou reputaci, než Microsoft.
  • Tilwaen
    Nebudu začínat s novou pseudo-funkční platformou kvůli jedné hře.

    Pamatuješ, jak začínal Steam?
  • mám win7 64bit, 8GB, ale proč bych měl upgradovat jen kvůli jedné hře? Víš, mě vadí ten přístup
  • Pokud je tam hotseat tak jo. Jinak budete muset mit kazdej svoji kopii
  • Veskoslav
    1) Microsoft Store
    2) Wololoooo
    3) Steam
    4) ?????
    5) Kupuju :-)
  • Nevíte někdo, jestli si když koupím jednu hru za těch 20 usd, jestli si to potom z toho můžou zahrát 2 lidi v multiplayeru?
  • Teraz som to skúsil , MS store sa pomaly rozbehne na max. cca 120Mbit, Steam ide vždy max. rýchlosť 300Mbit.

    V steame mám lib na zvláštnom disku, teraz som menil HW, nainštaloval Steam, a všetko zostalo zachované bez sťahovania, vrátane uložených pozícii v hrách. Dokáže toto aj ten slávny MS Store ?
  • Počkej až pořídíš hru, která kvůli bugu nepůjde nainstalovat a support se stebou nebude bavit, natož ti snad schválit refund.
  • Tak to nepoužívej. Vsadím se že to stejně používáš, ale seš jen lůzr co ho baví trollit do diskuzí. MS je korporátní společnost, věco který negenerují zisk a nemají budouct prostě zařízne. Kolik služeb už zařízl Goodle....
  • Pokud mě chcou donutit přejít ze steamu, tak by v první řadě měl jejich systém bezchybně fungovat.

    Zatím je to jen levná napodobenina, která je ve všech ohledech o několik let zpět.

    Se současným přístupem se spíš připravují o zákazníky, ale když si opravdu myslí že tím udělají díru do světa, tak budiž.
  • Ikdyž jsou v MS zabedněný hov4da co se furt dokolečka snaží znovu vynaleznout kolo, tak w10 jsou jako systém docela v pohodě. Už bych se asi nevracel zpátky a razit přístup Linux only, tak na to nejsem zase masochista já.
  • KrPa
    Koupi valve a hra bude konecne i na steamu *15*
  • To mě jako zákazníka nezajímá. Nebudu začínat s novou pseudo-funkční platformou kvůli jedné hře. GFWL bohatě stačilo.
  • Že je MS store v pohodě? Tak si vzpomeňte na Game for Windows live.
    MS to za dva-tři roky zařízne jako Windows Phone nebo nefunkční GFWL a nebudete mít nic. Windows 10 může používat jen masochista, to není normální OS.
  • Veskoslav
    A proto většina her, co je na Steamu a MS Store, tak ty ze Store jedou hůř viz TR například. A proč dobrovolně podporovat MS. Navíc, co si budeme nalhávat, 70% lidí to odradí od koupě ihned.
  • no win 7 na to fakt nema! 4K strategie a mene jak 4GB pameti??? Proboha to nemuze fungovat!!! 64bit je uz vic jak 10 let zaklad 4GB je fakt malo a to ze sice existujou W7 64bit jo, ale je to takova ta polozmrsena verze, ale vsadim se ze ty je nemas a chtel bys to rozjet na W7-32bit protoze jsou preci dokonale *1* *1* *1*
  • Asi jsem jediný, kdo tu pro MS má alespoň trochu pochopení. Proč vypláznout Valve 30% z ceny jedné prodané hry, když můžou použít vlastní distribuční kanál. Navíc jsem někde četl, že MS tam tu hru původně dát chtěli, jenže jim Steam nepovolil použít vlastní servery pro online hraní a za poplatek nutil používat jejich, což by navíc efektivně zabilo jakékoli prodeje ve Storu, což pro MS, který se jej zoufale snaží zaplnit kvalitními aplikacemi není úplně žádaný efekt.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit