Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nejlepší hra!! http://www.youtube.com/watch?v=vYx1oUjiWLE
  • Len pre zaujímavosť -chystané novinky
    http://aoeonline.eu/forum/5-veobecna-diskuze/915-novinky-v-hre#917
    • A mame to tu zase, legendarni mod je pristupny i pro free hrace ale itemy z nej uz ne *5*
  • fuj to je grafika, zlata aoe 3
    • osobně bych řek že tohle je nejošklivější grafika z celý aoe serie *9*
  • Jak free-2-play? Vždyť to prodávaj za čtyři kila, ne? Chcete mi říct, že jsem si koupil hru zadarmo? *15*
    • ano kupil si si zadarmo hru :D ale tym ze si si ju kupil mas par veci naviac :)
    • Ta hra je zadarmo, ale tím, že sis ji koupil (ten startovní balíček nebo jak to nazvat), máš myslím už odzačátku premium pack Řeků plus další možnosti a tedy dobrou šanci si tu hru už od začátku užívat... Takže kdyby sis to nekoupil, v podstatě bys asi pak nadával jak všichni ostatní na téhle diskuzi, co to vyzkoušeli jen v té holé Free2play verzi :-)
  • cau chtel bych se zeptat proc kdyz pustim misi hned napise failed nemuzu se dostat dal diky za odpoved
  • Nikde v recenzi není psáno, že hra vyžaduje Games for Windows Live. Chtěl jsem si to vyzkoušet, ale tohle prostě nepřekousnu...
  • a nemate nekdo tuseni, proc mi to skonci tim ze se prihlasim, stahuje mi to profil a pak mi to napise ze sluzba live neni dostupna? komp je na verejne adrese, firewall vypnuty.. nesetkal se s tim nekdo ? diky
  • mimochodem...nemohli by jste už konečně toho hlupáka Vojtíška vykopat? ať si ty svý stupidní recenze a hodnocení nacpe někam
  • 21. lvl za Egypt a nastupuje těžký stereotyp :/ .. je to fajn, ale 8/10? :q
    • ber to tak ze ta hra je venku teprve chvili , za pul roku , rok ta hra bude uplne vypadat jinak :) problem bude ze si to budeme muset koupit :P
    • Stacil by skirmish, proste parta lidi proti AI nebo parta lidi proti kompu a hra by mela o 1000% vetsi replayabilitu. Jenze nejakou zahadou uz dneska nejde to co slo kdysi *11*
      • Skirmish bude :)
      • vs AI nebo vs jinym lidem ofc
  • je to navykove jako blazne.. uz jsem u toho prosedel asi 50 hodin... jsem sice jen level 24, ale s pritelkyni to parime nekolik hodi denne :D ale par vytek bych k tomu mel.. treba PVP zapasy nejdou dat 2vs2 tak, ze by jste s nekym znamym hrali v parte.. proste musite hrat s nahodnymy hraci.. coz nechapu vubec... no ale doufam ze tu hru budou stale dal a dal posouvat a vylespovat.. pridavat mise, karticky atd atd...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit