Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ale jo, proč ne 

  • Dodneška si vzpomínám jak jsem před více než 20 lety dobýval Tróju trojským koněm. Byla to jedna z nejlepších her.

  • Veskoslav

    Zrovna nedávno jsem si dal kampaň. Ano, hra už krapet zastarala, troufám si říct, že k něco hůř než klasický AoEII, ale pořád to má jednu z nejlepších kampaní. Jediný a hlavní problém AoM byla a je nevyvazenost mytickych jednotek, kdy se mnohdy stalo, že 3. úroveň jednotek byla horší jak 2. úroveň. 


    Je čas shodit meteority, povolat syna Osirise a ukázat Řekům, že jejich bohové jsou žabaři.

    • Jevo83

      Arkantos disagrees :)

  • Jevo83

    Druhy diel vyluceny nie je, ale podla mna zalezi od toho, ako sa remaster bude predavat a kolko ludi ho bude hrat v game passe. A kym ten remaster vyjde a vyssie uvedene sa vyhodnoti...tak druhy diel by som necakal skor nez 2025/26

  • Gulivera84

    Houly mouly.... To ze to ma Čínské rozsireni mi jaksi uniklo, oblibena RTSka , hodne me bavilo to zamereni na ruzny hrdiny.....Super zprava

    • Veskoslav

      Tak to jsme dva. Musel jsem to zkontrolovat na Steamu a fakt....a já si myslel, že Titany to skončilo. 

  • Stephano

    Tak to je ovšem velmi milé. :) ♥ Nejlepší díl AoE. :)

    • Nejlepší možná pro tebe, AoE2 je však nepřekonatelná 

      • Stephano

        Máš pravdu, musím si jej dát někdy komlet. Já to myslel i jako vtip, protože i herní časopisy v době vydání psaly, že Mythology se může zdát jako pouhou kopírkou Agů, ale taky to pak dostávalo velká hodnocení, což se ani nečekalo. :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit