Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Uz by to chcelo novu aoe(m) hru ak vobec nieco bude.
    Uz len to aku krasnu grafiku dokazali vykuzlit na aoe3 z roku 2005 ktora dodnes vyzera nadherne.
    Age of mythology v novom engine by mohol byt bozsky.

    Je to nahovno. Vsetko kurvi dota a moby, o strategie uz nieje zaujem. Pritom ja si rad zahram dotu, ale problem je ten ze ak nehram v tyme tak sa mozem snazit ako chcem, ak su nejaki spoluhraci blbi.
    Pri strategii je hra zavisla len a len namne ak hram 1v1.
    Lenze kupil som act of aggression a na serveri 150 ludi a to je novinka, o dva roky to bude mrtve. Co by som dal za aoe hru s dostojnou komunitou

    Nahovno
  • MikeR
    Já to furt nějak nechápu s tím číselným hodnocením. Čtyřka podle Jak hodnotíme odpovídá nudě a šedi s občasným zábleskem kvality. Recenze se ale o žádném záblesku nezmiňuje, vyznívá jako jasná dvojka, tedy "největší devízou her v této kategorii je, že jdou vůbec spustit". (I když možná je v tomhle případě největší devízou hry, že EULA nenutí hráče uznat politiku jednotné Číny.)
    • lol vsadim se že borci jako ty čtou recenze jen proto aby pak mohli do diskuze napsat že se neshoduje s číslem *5*
      • MikeR
        lol vsadím se že borci jako ty čtou diskuze jen proto aby si pak mohli psaním dofouknout splasklý ego z brutální nakládačky ve WoW *5*
  • Ze všech remaku je hratelný jedině Rise of Nations.
    Age of empires laguje, jak zvedli počet jednotek, age of mythology je také špatné... škoda.
  • KrPa
    Ty Age remaky jsou samý p r ů s e r
    • Náhodou, Age of Empires 2 HD je po odchytání bugů super.
      • zajimave ze multiplayer ma problemy s lagy do ted
  • Krescz
    butthurt dědci za 3...2...1...
    • Zrzzek
      wat? mě je 20 a AoM je srdcovka! nemám ty heštégy rád, ale tady musím... #prostagma
      • TheGGG
        LoL, tobě je jen 20 let? Sem starší hahahahahaha...
        • Zrzzek
          Já jsem si to hned myslel... O tvých příspěvcích zde na games se bude jednou učit... Když jsem to tak vyhodnocoval, tvá mentální vyspělost se rovná 70letému řeckému filosofovi. Samozřejmě budeš o dost mladší, než těch 70, ale ne zas o tolik, abys byl mladší, než já. Otázka zní, kolik ti vlastně je? Šel jsem na to hloubkovou parablabladrsnou analýzou (google). Zjistil jsem, že Justinovi Biebrovi je 22 let. Řekl bych, že tvůj věk bude podobný...

          Ano, mně je jen 20 let. Proto jsem na Krescza reagoval "větou" "wat?". Jako dědek se ještě necítím (i když ty klouby)...
          • az vy jednou hosi zjistite ze vek nema na rozum cloveka vliv , to bude na svete krasne
            • Zrzzek
              A říkám něco takového? "...tvá mentální vyspělost se rovná 70letému řeckému filosofovi." "...je 22 let. Řekl bych, že tvůj věk bude podobný..."
      • Krescz
        však já to taky rád :D i AoEII zrovna pařím, ale je sranda jak ostatní hned začnou nadávat na redakci, jenom protože nejsou spokojeni s hodnocením jejich hry z dětství :D
        • KrPa
          Moje hra dětství byl Age 1, dvojka mě vůbec nenadchla a pro mě je to jen taková průměrná, zapomenutelná hry, já se držel zuby nechty v té době u Starcraftu a Red Alertů/Tiberian Sunu. Pak mě až chytnula 3.
          • Moje hra dětství byla оnanie. Začal jsem již v mateřské školce.
          • KrPa
            No dobre, taky jsem mel sbirku hokejistu pogy, pozdeji jsem zacal sbirat i znamky, stavet v lete pevnosti na potoku a v zime snezne pevnosti a starat se o tamagotchi. Pak prisla hvezdna brana a pocitac.
            • Jack1947
              Ještě je někde mám *5* *14* ty hokejisty, největší nážez byla vždycky ta zlatá kartička... ta měla vysokou cenu, potom nějaké ti fotbalisti ale ty populární tolik nebyli.
          • Moje hra detsvi bylo házet kameny do reky, nebo sbírat céčka..pocitacovy hry nebyli:)
            • A pak ještě Dračí Doupě, odchyt a následný pokusy o chov různejch živočichů (ideálně takovejch, ze kterejch maminka nebyla vůbec nadšená - žáby, čolci, užovky, myši a tak podobně). A abych nezapomněl, dělání blbin s věcma, který se nám v tý době vůbec neměly dostat do ruky - pyrotechnika, kuličkovky a chladné zbraně (v mym případě řemdih, kterej vyrobil můj strejda a schoval ho na chalupě v kůlně... ne dost dobře).
            • V dobe cecek se parilo na ZX spectru, C64 a Atari jen totalni out zoufalci smelili cecka....
            • Veskoslav
              tak pogy jsou jenom jiný název pro ruby *1* Pogy se jim říkalo kvůli tomu, že pogs nebo tak nějak byla značka. Doteď si pamatuji rub, rub, ruby teď a nesmíš používat železňák!:-D

              P.S: Maxíčku alias bobíku, sraz duševně nemocných je jinde.
            • Pogy a hokejovy karticky, plus ruzny alba fotbalovech klubu :-)
              Doted zasnu kolik penez sme byli ochotni dat za oblibenou hokejovou karticku nebo za pogy :-D Byla to sranda
            • Zrzzek
              pogy, hlavně jsme hráli pogy...
            • Krescz
              pokemoni, digimoni, baiblady (nebo jak se ty káči jmenují), veselé fazole, kartičky hokejistů (sharks FTW), bužírky *14*
            • Veskoslav
              Hokejové kartičky, ruby, takové ty nálepková alba a v 5. třídě první pokémoni *1*
  • Bude psát recenze HC hráč Petr Bulíř?
    • neviem už je krabicoviek čím ďalej menej, tak už nebude mať materiál podľa ktorého by ich písal :D
  • Wow tak tohle už je opravdu až strašidelné, jak šla kvalita na tomto serveru dolů.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit