Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ta hra má na Google Play úžasné hodnocení 4,5 z 5 a už 100 tis stáhnutí. Hodnocení a počet stažení na Google Play je podle mne fake. Kolikrát si stáhnu hru která má skvele hodnocení a milion stáhnutí a je to hrozná pitomost.
  • MickeyMutant
    Ach jo, takovejch pěknejch her je na Google Play*9*Když už se tu občas něco objeví, tak bych čekal, že... atd.
    • Tak se podel o nejaké dobré hry. Já mám taky pár tipu ktere mužu dát vymenou
      • MickeyMutant
        Nedávno jsem dohrál Dead Eyes a Bring me Cakes, občas zapnu Brainful nebo Redungeon. To mám teď zrovna v telefonu.
        • To vypadá spíš na hričky než normální hry
          • Jack1947
            Tam taky patřej na mobil *4*
      • drasta
        Wayward Souls, Neo Scavenger, You Must Build A Boat, Shadowrun, Samorost, Reigns a mozna Pro Pinball jestli mas rad takovy veci.

        A malem bych zapomel jeste Open Xcom - http://ufopaedia.org/index.php?title=Android_port_(OpenXcom)
        • Nevim, asi nic pro mne. Taky prihodím pár tipu:
          Beefense - Tower Defense
          Survive - Wilderness Survival
          Rebuild 3 - menežment základny v zombie apokalypse/strategie/RPG/survival (stojí 5€)
          • drasta
            Njn to zase neni nic pro me :D Jinak doporucoval bych se podivat alespon na Wayward Souls. Skvele se to ovlada a je to prijemne tuhy.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit