Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • sankuri
    Hochu ja jsem hardcore hrac tzn ze jsem ten mesic hraval 12-16 hodin denne s plnym nasazenim. Grind grind grind a zase grind. To by se dalo prezit, ale na max lvl ten grind neskoncil a abych si mohl den vklidu uzivat pvp musel jsem na to dva dny zase farmit finance. Nehlede na to ze PvP zona byla prosfinena mobama a kazdy hrac radsi utek nez by riskoval svoje draze naskudlene pointy. Koncept jako takovy byl dobry ale hra dojela na prave takove nudne drobnosti, kdybych nemel pravdu tak by to ted hralo daleko vice lidi.
  • mluvime tu o MMO a tam je proste mesic, nebo dokonce tri tydny jak pise zatracene malo... za tu dobu poznas max. herni mechanismy, grafiku atd. nemluve o plnokrevnym PvP o end bossesch nemluve - takze pokud dotycny napise po trech tydnech otukavani fail, tak ja rikam kulovy - nema o te hre paru... nazdar
  • Prosim? Jestli se ti hra libi nebo ne,zjistis po par hodinach cisteho hrani. To mam jako hrat hru 2 mesice a cekat jestli se mi to nakonec treba nahodou nebude libit?
    Nekteri uz asi vazne nevi co s casem....
  • Koupíš hru a hraješ. Žádné měsíční poplatky.
  • to je jasný, ale já si počkám...hrál jsem closed betu a zas tak moc mně to nenadchlo, ale mám rád star wars a tak si to zadarmo rád zahraju
  • A ta bude tiez F2P? GW2 nesledujem, tak preto sa pytam taku zakladnu otazku :)..
  • za mesic zjistis kulovy
  • Jimei
    http://operatorchan.org/cp/arch/src/cp2451_CoolStoryBro.jpg
  • wowko uz davno nema 10 min hracu ale tak 7-8 mil
  • Dokud to platí 10mil hráčů není důvod z toho dělat F2P, při běžném měsičním poplatku * počet hráčů si sumičku dokáže spočítat každý a rána by to byla ohromná. Napadají mě jen dva scénáře, Blizzard releasne nové utajované MMO na které přetáhne většinu hráčů a wow bude gratis a nebo jim ??někdo?? přetáhne majoritu hráčů tak budou dorovnávat.
  • Jak se to veme, but to bude takovy fail jak ocekavam a F2P to bude do par let a nebo to bude uspesne a o polovinu vice casu to vydrzi p2p :D
  • Jimei
    to už se říká 7 let...
  • sankuri
    Souhlas, co se tyce PvP nema WAR konkurenci, i kdyz co se tyce aren tak je asi preci jen lepsi puvodni GW
  • naprosto souhlasim...nejlepsi pvp
  • Hmm, Lineage 2 jsem už kdysi hrál, tak jsem ho ani F2P nezkoušel.

    Aion možná zkusím.
  • I u WoW je to otazka casu. *3*
  • I o "uspesnem" Aionu tu pisete. Ale clanku o Lineage 2, ktere na zacatku listopadu take preslo na f2p (a to opravdu kompletne f2p, absolutne zadny omezeni v nicem) + zacatkem prosince se jeste spoustely nove servery, tu proste nepadne nikdy ani slovo... *1*
  • Ryba9
    Třeba Lineage II sem ve svý době dost hrával Ejon mě moc neoslovil :-)
  • tak to ti to teseni vydrzi hodne dlouho LOL
  • nech daju Warhammer Online na f2p.
    je to starsia hra a nedostatok ludi tam ma stale., tak kde to viazne.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit