Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Werewius

    HAHAHA, ne, k 10 pokébalům dostane hráč 1 Premier Ball, nikoli Great Ball. :-) 

    Jinak souhlas,  ta škola je nejhorší zážitek z celé hry. :-D

  • Článek pobavil. Ale musím autora upozornit, že limit deseti let pro trenéry Pokémonů platí v seriálu, nikoliv ve hrách. Chápu, že je snadné, tato dvě univerza navzájem zaměňovat, ale jsou to dva odlišné vesmíry, s jinými pravidly. Ve hrách může být trenérem Pokémonů klidně i předškolák (a že jsme takových v některých hrách potkali). A ostatně, ani ta akademie ve Scarlet a Violet nemá žádné věkové omezení a tak do ní může přihlásit prakticky každý, kdo se už naučil chodit na nočník 😀 Dobře, toto jsem trochu přehnal, ale dost těch studentů vypadalo, že jim ještě nebylo ani 6.

    Na druhou stranu ale, většina postav, za které hrajete, je starších i než 10. Z her, kde byl věk hlavní postavy potvrzen, RB: 11, ORAS: 12, BW: 14, SMUSUM: 11 (tam to byla dokonce podmínka, pro účast v tamní lize) a Arceus dokonce 15. A i v ostatních hrách mi ty postavy přijdou tak okolo těch 12 let. Někde možná mladší, někde starší, ale výrazně mladší mi přišli jen v Let's Go, kde bych se nedivil, kdyby jim bylo i méně, než těch 10 😉

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit