Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zajimavy, ale vubec si nedokazu predstavit akcni adventuru COD.
  • zalezi na uhlu pohledu *1* .
  • To je sice možný, ale v připadě CoD se o to rozhodně nejedná.Jinak mi vysvětli proč to furt vypadá stejně.
  • V tom pripade ti s politovanim musim oznamit, ze to kam jsi chodil, nebyla skola :D
  • To je svet, kde kazdy vojak sam o sobe tvori armadu a je schopen zneskodnit vsechny jaderne hlavice najednou.
  • Aby tě neubylo.
  • no ještě že to tak udělali, kdybych měl čekat na MW3 ještě třeba rok tak mě asi jebne...
  • To, že je engine 4 roky starý neznamená, že se nevylepšuje... Asi tak. Ale je opravdu s podivem, že 3 vývojářská studia toho dokázali relativně málo, určitě tam na začátku byla celkem krize potom, co odešla většina Infinity Ward a to se podepíše...
  • septicflesh
    ...nebo klasický dungeon ze světa Call of Duty
  • Hmm ... a kam jí rozšířili? Na MW3 pracovali 3 vývojářské studia, a předvedli nám akorát že dovedou zkopírovat co můžou a ještě k tomu na 4 roky starém enginu.
  • AlesSmutny:Byly tam asi tři chyby, ale už jsou pryč.
    kostejnesmrtelny: Ano měl. Vždycky, když jsem udělal chybu, tak jsem dostal bičem od paní učitelky, která vždy chodila v koženém oblečení a na vysokých podpatcích.
  • septicflesh
    WOCOD (World of Call of Duty)
  • Co je to "svet Call of Duty"?
    Valka?
  • Urcite to nebyl spatnej napad, skoda... Ale treba se do toho jeste vrhnou po MW3 *3*
  • kostejnesmrtelny
    Jóó, třískat lidi kvůli pravopisnejm chybám... *16*

    Ty jsi měl hodně zlý dětství, viď?
  • Grammar nazi
  • ales.smutny
    Prosil bych o konkretizaci, je možné, že se člověk upíše, když vyplodí desítky tisíc znaků. Pěst bych naopak nedoporučoval, bývám pak nevrlý.
  • Pravopisné chyby v článku jsou na pěst.
  • Teď už je pozdě na změny jejich Vánočního portfolia, lidi si zvykli na každoroční listopadové CoD a jakýkoliv experiment s tímhle jim pravděpodobně srazí prodeje.

    Ideální by asi bylo, kdyby zatím v té jejich mašinérii (která spěje k přesycení trhu) pokračovali, ale na druhé straně roku (jaro/léto) by mohli zkusit vydat nějaký ten experiment, který by jim potenciálně mohl zajistit budoucnost.
  • Něčim si doma ty matrace vycpat musí. No a na vánoce si určitě dali tučný prémie.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit