Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Gears of War - Ghost Recon Editon.
  • Hlavne ze maji na kazdem kveru tri prd.le prislusenstvi a pritom to sypou jen podle krizku. Pres miridla vysli vseho vsudy ctyri rany. *6*
    • Hairy_Ass
      Protože je dneska cool, když na někoho míříš přes vlastní rameno. *3*
      • Cpatu pohled z treti osoby i sem je fakt nestastny... kdyby se to dalo prepnout jeste na pohled z prvni osoby dejme tomu, tohle me ale nudi jen od pohledu :l
        Tohle je proste jen o tom jak dlouho stravite tou ci onou krabici ala GOW...
        Skoda no.. absolutni ignore.
        Ono je dneska cool fakt vsechno delat jak pro malomocny.
  • Hairy_Ass
    Ti nepřátelé jsou nějak slepí, když si nevšimnou, jak je ten s brokárnou obíhá a pak mi nějak celkově přišlo, že protivníci se asi dopředu domluvili, že po týmu Ghost Recon nebudou téměř vůbec střílet.
  • Whoossain
    Ještě, že mi zrušili tu předobjednávku. Do poslední chvíle jsem doufal, že to bude FPS, případně nějaká kombinace s pohledem třetí osoby při používání krytu (třeba jako v R6V). Tohle by mi nestálo ani za těch 5€, který měli u předobjednávky uvedený v UbiShopu... *6*
  • nad tím stealth trailerem jsem taky plesal.. tohle je e-e
  • Mechwarrior_bw
    teda AI zrejme bude plniť iba úlohu pohyblivých terčov, smutný pohľad.

    a len tak na okraj: http://goo.gl/Bc2sk
    • Srovnavas csreenshot videa ze screenshotem primo ze hry? Boze, to fakt nepremejslis a pastnes hned neco co ti nekdo posle?
      • Mechwarrior_bw
        takže keby som poslal screen priamo z hry tak by sa tam odrazu objavili napr. tiene a kvalitné osvetlenie ? *1* netáraj prosím ťa, ten rozdiel oproti screenu z hry je +-0
  • Tohle video by mělo podle všeho ukázat taktickou složku, kdy různá volba zbraní jinak funguje v boji. Co už ale neni tolik znát, jak vlastně probíhá kooperace s parťáky. To je hlavní problém traileru.
  • tohle si urcite nekoupim
  • humus pro deticky.
  • nechám se překvapit

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit