Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheGGG
    Yesss Konečně barevná MOBA hra, přesně toto mi na dnešním trhu chybělo. Už mám dost těch dospělých, vážných a krvavých moba her. Konečně taky něco normálního. *5* *5*
    • Jack1947
      Tady je Titán/Gigant který se pohybuje po mapě, což je oproti ostatním mobám kde se může max pohybovat po mapě díky chybě, jinak je striktně stacionární plus. Takže zase vedle jak ta jedle no. *7*
      • TheGGG
        Huau to je fakt strašně velký rozdíl. Co tam bude příště, budeš moc chodit pospátku? No, hlavně že na to PCtardi vždy skočí a chrochtají si, jaká to není velká revoluce.
        • Jack1947
          Myslím že chodit po zpátku by taková změna zase nebyla no. Tak hlavně že se tu vybliješ ty aby náhodou "diskuse" nestála že jo *7*
          • TheGGG
            eště že mi to říkáš zrovna ty žejo?
            • TheGGG
              to je smutné, když někoho otravuje cizý názor. Neb já rozhodně netrolluji. Představ si že né každý je pissard fanboy.
            • Jack1947
              Hodím jeden max pár komentů k nějakému článku, ale nic co by někoho stále otrvovalo tím stejným stylem... za to ty si ukázka že i troll může upadnout neskutečným způsobem.

              Tak ted troll nejsi? takto tedy nevím pokud bys troll byl tak je to hrůza ale jestli netrollíš a bereš co si myslíš vážně tak je to snad ještě horší a měl by ses nad sebou a svými počiny zamyslet. *7* Zhodnotit a konat lépe. "cizí" lol hrubka jako prase.
  • Díky, MOBU nechci. :)
  • Sr_Lobo
    Děkuji, raději žiletky a horkou vanu *12*
  • Gigantic fail
  • Jack1947
    Cože další hra co bude vyžadovat Win10? at jdou s tím doprdele kkti. To teda lituji že jsem se vůbec kdy registroval. To by mně muselo joo oslnit abych si nahodil takovou prozatimní zbytečnost jako je win10 *6*
    • Jejich chyba, tím méně lidí to bude hrát.
    • Ronox
      Win 10 bude zadarmo první rok v rámci upgradu z 8.1 a navíc by to mělo konečně obsahovat cross-platform multiplayer. Doufám, že teď už to dotáhnou do konce. A nesmím zapomenout na DX12 ...
      • Jack1947
        Jo ale než to bude všechno fungovat (správně) takto bude nějakou dobu zase trvat.

        Já prostě nechc být nacpán takhle brzo do nového systému, + tabletové windows jsem taky neměl a zmákl jsem to tak proč chodit do podobného... kde je všechno co plánují hudbou budoucnosti.
        • Windows 10 uz funguje, a je stabilní.
          • Jack1947
            Důvod na přechod je? zatím žádný já vím. *3*
      • maj bejt zdarma i pro majitele W7...
  • TheGGG
    *11* *11* No, vyjde jedno CoD a lidi pčujou, vyjde miliontá MOBA a fanoušci omalovánek jsou ve svém živlu.
    • Nevidím nikoho, kdo by byl nadšenej. To musíš lhát, aby sis dokázal, že máš nějakej nadčasovej názor?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit