Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nevim jestli to tu na GAMES probehlo, ale chysta se Alfa test. Nekteri vybrani stastlivci (co meli nahrano nejvice v Souls hrach) do nej jiz byli pozvani.

    Ale myslim, ze se nejednalo o evropu tak neveste hlavu—rsp. do evropsky bety se muzete prihlasit tady — https://psnbeta.eu.playstation.com/userInfo.php?enroll=Bloodborne —Tak, hodne stesti!

    PS—Pro me by tohle byl prvni a pomerne silnej impulz ke koupi PS4 jeste pred vydanim ☺
    • Malleth
      Bylo to i pro evropu. Taky sem dostal invite
      • Knifer
        Závist a to velká
        • Malleth
          Však přihlásit se může kdokoli.
  • Mira1978
    No prostě potřeba koupit PS4 a to sem si nikdy jako PCčkář neuměl představit ...už umím navíc těch her které si příští rok nezahraji díky svému obstarožnímu PC které aspon bezproblémů zvládá ostatní Soulsy je mnohem víc a z hlediska ekonomiky prostě tu konzoli koupím protože Zaklínač MGS ale i starší věci jako Last of us buď na PC nejsou nebo moje šunka už neutáhne .... ještě snad předělají Demon souls ...
    Těším se těším :)
    • DOBYTEK *15* *1* *1*
    • NIKDY, Zaklinac na pc bude MGS take...Jo last of us bylo dobre ale kupovat kvuli tomu 8 let starej a pomalej HW? dej to na HD ready a na stredni detaily bez AA bez efektu jak to konzole maji a mas pc co ti vydrzi stejne dlouho jako konzole. Je to jen o tom jak to nastelujes a pokud se priblizis nastaveni PS tak ti pc bude jeste dlouuuho slouzit. Jen se vyrovnat s 30 max 60 a to jeste u pra her FPS. Hrozna predstava
      • TheGGG
        nedělej že hraješ na víc jak 60fps trotlíku. *1*
    • Ten, kdož se zpronevěří jediné správné platformě, konzolovým peklem mučet bude, neb tak to vyžaduje náš Pán. Však ten, kdož má pouze hříšné myšlenky a ještě nezradil Bohem vyvolenou platformu, obrátit se může. Kaj se, hříšníku, kaj se a možná odpuštění u Pána nalezneš.
      Však jako odčinění stačí toto. Kup konzoli, ale chtivě ani nijak jinak na ní nehleď. Pak pozvi celou svojí rodinu k ohni. Zde společnými silami to ďáblovo zařízení spalte, zatímco budete odříkávat modlitby ke všem svatým. Zároveň je třeba, aby byl odčiněn tvůj hřích fyzickým utrpením, a proto kabelem od myši po zádech mlácen budeš. Pokud však vydáš jen jedinou hlásku, odčinění neobdržíš a tvá rodina je povinna tě zavrhnout, jakožto i celý vyvolený národ. Proto ti na čelo bude vypálen znak zrádcův a budeš vyhnán do pustiny.
      • TheGGG
        Na jedné platformě pařiti budeš.
        Nevezmeš jména výrobce své grafické karty nadarmo.
        Budeš zachovávat 15 minut odpočinku.
        Budeš ctít vývojáře a vydavatele svého, abys dlouho pařil a spousty DLCček kouil.
        Klávesnici či gamepad nerozbiješ.
        Nebudeš na cizím pařit.
        Neukradneš steam účet sousedu svému.
        Neuvalíš ban křivě na bližního svého.
        Nepožádáš o hry bližního svého (radši si ji sam kup).
        Nepožádáš ani HW jeho.
    • Těš se hlavně na výhružky ze strany PC master race, jelikož sis dovolil zpronevěřit jedinou pravou víru. Od teď budeš už pouze trpět v konzolovem pekle u her s rozlišením 720x560 s nepoužitelným ovladačem
  • Hra her. PC master race si muze posilat vyhruzky smrti jak chce, ale stejne nedostane.
    • Stále čekám na bitku Sony vs Microsoft.....S.T.A.R.S
    • to vis ze bude, a v 60fps. Gl s 30fps na tech vasich zastaralych krabicich.
      • kennyB
        Nebude, stejně jako Demon's Souls. A vychází to na nové konzole.
        • 1. samozrejme ze bude (penize jsou penize)
          2. ja samozrejme mluvim o novych konzolich a jejich zastaralem hardwaru, ktery byl zastaraly jeste predtim nez vubec ta konzole vysla. Snad sis nemyslel ze mluvim o minule generaci.
          • kennyB
            Samozřejmě, že nebude. O penězích to samozřejmě je, ale pokuď si pamatuju, tak ani Dark Souls neměl na pc vůbec vyjít. PCčkáři ale peticí dosáhli toho, že vyšel a výsledek asi znáš sám. Ani DS2 se na PC moc nevedlo, krom fanoušků prvního dílu *3* A o konzolích toho asi moc nevíš. Podívej se třeba na inFamous: https://www.youtube.com/watch?v=yMStFNiG0JQ Takže plácání zase jen do prázdna, jako vždy *3*
            • kennyB
              Možná že mody jsou nejlepší věcí pro hry a možná že taky nejsou. Znám dost lidí, kteří je používají a taky znám spoustu lidí, co by žádný mod v životě nestáhli. Já je taky moc nemusím *3*
            • ne nemyslim s modama. Celou dobu mluvim o te same veci. Kazdopadne co se tyce modu, mody jsou jednou z nejlepsich veci jake herni scena muze mit. Co to udela pouhej mod s DS2 po graficke strance , o tom se konzolistovi muze akorat zdat (ano te hre chybi spousta veci po graficke strance, presne ty o kterych tu celou dobu mluvim). Samozrejme ze to hrajou pc hraci jak divi, kdyz existuje tohle. Jakmile jednou okusis co dokaze s hrou udelat komunita, zpatky uz nepujdes ani omylem. Stejne tak jako kdyz budes 10 let koukat na 4:3 vysvicenej monitor, a pak si koupis 16:9 IPS.
            • kennyB
              Se vším všudy myslíš s modama??? *1* Nechtěl bych je ani omylem. A že se DS vede na pc skvěle??? Proč všude čtu od pcčkářů jenom jak je ta grafika zase konzolová atd. Takže jako vždy pc scéna nadává, ale hru hraje, to je k popukání *1* *1* Podle mě tahle hra na pc nevyjde a ani nechci, aby tam vyšla. To by jsme si zase početli kvalitní komentáře *7*
            • DS se na PC vede velice dobre, proto i pro tuhle hru je jen otazka casu nez vyjde na PC. Ano presne to co sem rekl je na tom videu videt. Pokud nevis o cem mluvim, zkus si o tom neco najit a hlavne si zahrat na pc hru se vsim vsudy. Pak uvidis tu oklestenost ktera je treba aby to ten "hardware" v ty krabici vubec utahnul.
          • tak já ti nevím, když se podivám na grafiku Infamous, Killzone, Destiny, Bloodborne a pak to porovnám s PC exluzivitami jako Wasteland, Divinity, tak jsem rád, že ty konzole mají takový hw jaký mají xDDDD
            • tomocz
              A já jsem troll a trotl... porovnávat FPS a Third Person s RPGčkama ze strategickýho pohledu... a ještě ti to tady oplusujou :D Porovnej si Destiny vs. Crysis 3, pokud chceš objektivní srovnání :D
            • Kozy
              Takhle to nemůžeš srovnávat. Samozřejmě *15*
            • wenceslaus
              Když se podívám na grafiku party her a pak to porovnám s Battle of Stalingrad tak jsem rád za PC....

              Prostě takhle to nemůžeš srovnávat...
            • to co si vyjmenoval jsou normalni hry, ktere jeste k tomu vznikly s pomoci kickstarteru. Zadne exkluzivity. Kdyz se podivam na grafiku tebou jmenovanych her, okamzite poznam ze to je konzolovka. Od rozliseni textur, pres chybejici stiny, ao, aa, filtrovani, az do nenapadneho zamazavani nedostatku vykonu capem na 30fps, snizenym rozslisenim a blurem v dalce.
    • wenceslaus
      *pardon dvojitý post
    • Takovou obyčejnou rubačku ? Si nech. My máme CRPG
    • wenceslaus
      Jedno Diablo na PC stačí.
  • Na PC nebude hmmm ospravedlnte ma idem si podrezať žily. *13*
  • Tak tohle je super zpráva. Na Bloodbored se sice nechystám, protože v nejbližší době koupi PS4 opravdu neplánuji, ale i tak se těším, až se budu koukat na let'splaye a podivovat se nad tím, co na té hře má být tak zajímavého / zábavného.
    • pri vacsine sucasnych hier ani nepoznas rozdiel ci ich hras alebo pozeras lets play...ale Dark souls a pravdepodobne aj Bloodbourne su ine z letsplay len tazko pochopis co vsetci na tychto hrach vidia...
    • tomocz
      Já se nad tím podivuju od tý doby, co vyšlo Dark Souls 1... na nic jsem zatím nepřišel :D
      • Nejsi ty ten, který to hrál dvě hodiny, padesátkrát chcípl a pak napsal, že je to šestkrát horší než Skyrim, a že Dark Souls má nejhorší hudbu.. Jo si to ty trotle, být tebou tak držím hubu, udělal sis tady ostudu na deset let dobředu, přiznal jsi je, že jsi lama a pak to tady hejtuješ. Trapné...
        • tomocz
          Ano, a ty svým vyjadřováním jen potvrzuješ můj náhled na ultra DS fanboye. Nenapsal jsem nic vulgárního, pouze takovou lehce uštěpačnou poznámku, a hned jsi na mě seslal velmi ofenzivní a nic neříkající odpověď. Gratuluji.

          PS: proti slušným a rozumným fanouškům DS, se kterými se dá i smysluplně a objektivně diskutovat, nic nemám. Vím, že tací existují a dokonce občas zajdou i sem na Games.
          • Omlouvám se Ti za moje předchozí příšpěvky. Nechtěl jsem být vulgární a urážet Tě *4* Choval jsem se jako blb..
            • sakra, už si zas povidám sám se sebou. Musím si vzít prášky..
            • Když se chceš za mě vydávát, tak bys měl prvně zjistit můj styl psaní, už několikrát jsem tu napsal, že oslovaní v diskuzi s velkým T, jako tady předvádíš ty považuji za zcestné. Tímhle se tady prezentuje jen šílenec Veskoslav...
          • Inquisitor
            Přijde mi, že Dark Souls má nejvíc fanatických fanoušků, kteří nepřekousnou jakoukoli kritiku.
          • Na co si tu trotle hraješ? Kolik ti je 10? Všichni víme, že máš z DS komplexy, že trolíš u každé novinky, problém je, že ses tu přiznal, že jsi hru nehrál, ty tvoje dvě hodinky jsou k smichu, takže zavři tlamu a vypochoduj, jelikož takhle se dobrovolně ztrapnovat, je k nepochopení.
  • Nádhera, prostě nádhera, nemám slov, ty velké zbraně byly i Dark Souls 2 a já je 100% ignoruji, jediný ultra sword, který používám je Lost Sinner's Sword, jelikož vypadá parádně.
    • Vogon
      Jediný UGS, který jsem používal byl Zweihander(DS1), jelikož jsem zkoušel jen tak ze srandy projet hru spamováním jeho těžkého obouručního útoku(byl to pro mě nejlehčí průchod hrou), a Greatsword(DS1! V DS2 stojí za starou belu), jelikož jsem jeden průchod cosplayoval Gutse z Berserka. Jinak mám nejradši longsword, bastarda, shotel a scimitar.
      • mne nejlehci pruchod hrou pripadal s uchigatanou a s oborucek byl taky dobrej black night sword
    • Knifer
      No to by nebyl výrobek z Japonska bez gigantické výbavy
  • Malleth
    Převrátil sem stůl a rukama sem se ho ani nedotkl
  • Kozy
    Lepší dárek k narozeninám jsem si přát nemohl *14* .
    Tady je kdyžtak pár screenů a artworků, to kladivo je na mě už docela přehnaný, ale co.
    http://imgur.com/a/edK7I
    • TheGGG
      To kladivo se jen zdá velký, záleží na úhlu pohledu.
  • Knifer
    Konečně nějaké pozitivní zpráva za celí zmíněný dnešek
    • "nějaká" a za "celý" imbecile
      • Knifer
        T9
        • tomocz
          T1000
          • Knifer
            Pevně doufám že víš co je T9
            • tomocz
              Hanzales: sonickej? devátýho Doktora?

              Knifer: pevně doufám, že víš, co je T1000 :)
              • Knifer

                Reakce na příspěvek:

                Terminátor mě nikdy moc nebavil
              • Knifer

                Reakce na příspěvek:

                Terminátor mě nikdy moc nebavil ;-)
            • Hanzales
              Šroubovák? :D
              • Knifer

                Reakce na příspěvek:

                Taky a taky je to tyčka na trysky B-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit