Přejít na výpis diskuzí

Akční RPG Code Vein předvádí v novém videu zástupy nepřátel i souboje s bossy

16.6.2017 10:49
Adam Homola 11 příspěvků

Akční RPG Code Vein, které nezapře inspiraci Bloodborne či sérií Souls, na letošní E3 nesmí chybět, což podtrhuje nový trailer. Zároveň také připomíná, že hra vyjde pro PC, PlayStation 4 a Xbox One až v příštím roce, což je ale případ většiny her, které jsou na E3 2017 k vidění. Raději se tedy pojďme...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Anime bullshit , radši si počkám na bloodborne 2
    • TheGGG
      ty jsi hrozně edgy.... jak klasický čecháček co nemá rád anime a pak hraje omalovánky od blizzardu....
      • tady je někdo triggered
        • TheGGG
          to budeš ty
  • taková úchylná japončina *15*
  • Bude i článek o ohlášenym Monster Hunter World? Vypadá to luxusně a dokonce mě oznámení překvapilo víc jak třeba Metro Exodus.

K článku: super že vyjde i na PC vypadá to celkem dobře.
  • myslím, že u nás v Čechii je správně "souboje s bassy"
  • TheGGG
    dark souls animu? Hell yeahhh, tak na toto se supá těším. Škoda že všechny ty dobré hry vyjdou až příští rok, popřípadě tento rok, až v srpnu a září, teď není úplně co hrát a já mám peněženku nacpanou Masarykama.... asi to utratím za ženský....
    • Clovece, chcel by som niekedy byt v situacii ze nemam co hrat. Len na samotny backlog by som potreboval tak 2-3 roky dovolenky...
      • TheGGG
        tak jako mám co hrát, mám spoustu her co jsem v průběhu času koupil a nikdy nehrál, ale v čase E3 vždy přestanu mít zájem o hry co mám a chci hry co nemám...
        • Trochu OCD ne ? *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit