Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • oin.odin
    hmmm ... pekné ... a to človek práve dopozeral sword art online ... abstinuje od hrania ... a ma chuť si niečo zahrať ... ah jaj ... asi idem znovu rozohrať demon's souls
  • Magister_Peditum
    Vizuálně pěkné, to je asi tak všechno.
  • nahlášeno *6*
  • vsetky jazyky okrem slovenciny, cestiny a anglictiny su prije*na. hlavne henti sikmaci jak keby kotkodakali jak slepice. jak sa tym mozu aj dohovorit.
    hra vypada inak pekne.
  • Jack1947
    Koupis, krom toho ze si jeste priplatis nebo to budes mit nehratelne ze budes hrat porad, stale se nicemu zdarnemu nedoberes? *7*
  • Diskuze opět zabitá PC žumpaři. Nevím proč radši nekomentují nějaký další výron nerdů z glitchstarteru, kteří mají na tváři víc uhrů než jejich hry pixelů.
    DD vypadá božsky, grafika neskutečná a atmosféra hutnější než v jakémkoliv PC RPG. Rozhodně toto bude jedna z prvních her co koupím na PS4. Takhle má vypadat F2P hra, né jak ty patlaniny co vychází na PC.
  • Tak před rokem vydali Risen 2, nemůžeš ho zazdít, aj když nebyl tak kvalitní jak jednička.
  • samuel.polak
    vyzera to neskutočne, sebavedome :D
  • Asharak
    Hornbach!

    Hmm, souhlas s tím, že je trochu divné když jsou Asijské hry dnes dobré a mají inspiraci u nás (a možná naopak tu to jde "naopak"), ale jako inspiraci k vůli kultuře proč ne.
    Už tu začíná chybět Piranha Bytes kteří od prvního Risen "nic" neudělali :/ Doufám že pracují na Gothic 4 *14* *9* Nebo je možná trumfnou Warhorse? *5*
  • nepojde..kupis si PSplus
  • Malleth
    Ten oheň *8*
    Jako líbilo se mi jak mraky lidí vinilo capcom na PS4 meetingu z toho, že ukazujou jen techdemo a hra pak bude vypadat úplně jinak (hůř).
    No a máme to tady. Vypadá to fakt výborně. Teď jen jestli to bude i dobrá hra. To free to play mi zavání určitou polovičatostí a na těch levelech je až moc vidět, že jsou generovaný. Bojim se taky trochu tý sci-fi omáčky ale doufám že to nepodělaj.
  • Jo, chtěl jsem dodat a zapomněl jsem na to, zrovna zbroje v tom Dark souls a Dragons dogma se mi hrozně líbily.
  • Drakensang, zaklínač, mount and blade, trochu se mi líbily i zbroje ve skyrimu, chivalry, war of the roses, to jsou jen co mě tak z hlavy napadly.
    Ono zase na druhou stranu takový DS a Dragons dogma, možná do budoucna i to Deep down, to jsem ještě moc nezkoumal, trpí na hrozně přestřelený protivníky zase.
  • Jack1947
    Dneska vyjimecne jo, zda se ze to zas nekomu vadi. Lidem se clovek proste nezavdeci. *7*
  • kickasl
    jacku ty ses nejak vsude
  • To dava smysl. Pro nas to muze byt obycejne, pro ne je to preci jen historicky a kulture o krok vzdalenejsi.
  • DS, DS2, Dragons Dogma, ted Deep Down... tech her neni malo. Samozrejme, ze tuna japonskych titulu je v duchu silenych chainmail bikini kozy ven modelu, ale prijde mi, ze tech realisticky vypadajicich brneni je v "zapadni" AAA tvorbe min nez v te japonske.
  • Jack1947
    jump: Vidis, to je jen nazor jeden z mnoha. Ja s nim zasadne nesouhlasim. Zaroven , si kazdy tvrdit muze co chce a ja souhlasit i nesouhlasit s nim a on se mnou. To je ta svoboda nasich projevu. *3*
  • Můj bože...
  • Jack1947
    Indie hry jsou podle mne dulezite, neda se ovsem cekat ze dosahnou kvalit AAA titulu. Vzdyt je rozdil nakladu na vyrobu a tim spis kdyz to dela nekdo kdo ani nema investora ale verim ze kdyz je schopny dokaze vyrobit skvelou hru takrka na koleni. Bohuzel, dneska je to o penezich Indie bych nezastracoval aani nepodcenoval a vlastne je jedno jaky kdo ma postoj, kdyz uz nic tak indie by mohly byt zachrana pc sceny. BTW: Mne se naopak libi, ten princip Beyond a i kdyz to treba bude tak jak pisi. Chci PS3 , hlavne kvuli ostatnim hram , ano jsem mlady a trubka mozna jo. Vyrostl jsem na konzolich, rad si zaparim a tak co jineho mi zbyva no. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit