Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No a ja zrovna znovu rozjel River of Time. Kam se na to hrabe tahle s*acka.
    • Doporučuji jedničku (Dark Eye) s češtinou od Farflamea. Při rozhovorech s trpaslíkama se po*erete smichy. Zaručuji. Nejlepší lokalizace co jsem kdy viděl.
      U River of Time mě trochu vadilo, že v okamžiku kdy člověk dosáhl na nejlepši skilly tak hra skončila.
  • Hra mě přestala bavit v momentě, kdy mi došly lahvičky na heal a jediná možnost, jak je získat bylo buď do hry nalít kopec prachů, nebo těžký grind a doufat, že vypadnou z okolních monster. Někdo čirou náhodou nevíte, jestli to nějak nezměnili a zpřístupnili tak jejich získání?
    • Có lahvičky, ale aby sis odemčel úplně bágl tak jsi do toho musel nalít prachů jak za 3 hry.
      A když ti padla fialová věc, tak jsi neměl na identifikaci.
      Jínak hra dobrá, ale naprosto nestydatý tahání peněz.
  • Tenkrát jsem ro hodně hrával a je to neskutečně pay to win hra.. Prasácká pay to win.. Expení byl totální horor.. Nedávno jsem koukal na čecha, kterej do hry vrazil tisíce..

    Hra to byla zábavná, do jistého levlu
  • Drakesang som skusal ked bola Beta (alebo alpha?....) a vyzeralo to nadherne. Kym som nevidel tu hru tak som netusil ze toto dokaze Java rozbehnut na browseri. Ale na druhu stranu to nebol open world ako v inych MMO cize asi o preto to Java zvladala. Mozno tam tomu druhu sancu ked to ma omnoho viac obsahu ako kedysi. :)
    • Vyzkoušej... do levelu 45 je to sranda...
  • Hypotéka to win :D.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit