Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nevim asi nejvic naslapnuto mel Sacred2, aby D2 prekonal, ale tam bohuzel selhali v necem zasadnim, co uz ani neumim pojmenovat. Upadlo to pak tezce do stereotypu.
  • pardon, druhá věta
  • je fakt, že druhé souvětí o 72 slovech by nějakou tu čárku možná neslo *1*
  • tak mi dojdi vyprasit babku ona ta nauci zaklady slovenciny , poriadne jej tie pavuciny vymet z tej diery , ale nvm ci ju nebudes muset najprv vykopat uz som ju totiz dlho nevidel
  • Souhlas - je to ztrata casu a relativne to bavi max na prvni dohrani. Dalsi obtiznosti uz je to to samy, jen se proste zvysuje dmg a hp. Random generovani tam nejaky je, ale zdaleka nema takovou uroven jako melo treba D2. Proste tyhle hry uz davno nefrcej...za 15 let nedokazali vydat nic lepsiho, nez bylo D2.
  • Animace je součástí 3D grafiky a tvorby modelů, navíc Diablo 2 mělo ve 3D snad jen kouzla a nějaké efekty jinak bylo komplet 2D. Pokud myslíš výtvarné zpracování, D3 má svůj styl, tohle mi přijde takové unylé, nejhorší jsou ty zbroje a výbava kdy tvů hrdina pořád vypadá jako hrozný trhan
  • presne radsi se budu trit o zed az se mi ze stencla vydere hlen
  • Hovorim o grafike nie animacii, urcite je blissie Diablu 2.
    Lebo trojka a tie farbicky... hroza.
    Diablo bola vzdy temna grafika a zrazu z toho je epilepticky zachvat :D
    Podotikam mam kupene Diablo 3, dobra hra len ta grafika ma sklamala.
  • Preklad
    jako super by bylo, kdyby dodelali všechny akty když to uz vyslo. Jinak hra hodne v pohode pro Diablo I a II fanoušky.
    *1*
  • Ty voe, není tu překladatel? Některá slova pouze odhaduji. :) Nehezké čtení.
  • PoE není spatna hra. Asi před pul rokem jsme to dohral nekam do poloviny poslední obtiznosti a prestalo me to bavit. Hra ma par dobrych napadu které sice okopirovali z Final fantasy 7 (skilly a sloty) a Final fantasy 10 (strom skillu) ale i tak je to dobra věc. Co uz je horsi je absence goldu a systém vymeneho obchodu. Sice to mozna prispiva k lepsi ekonomice hry, ale ja osobne jsem uz dlouho nevidel něco tak neprehledneho, zdlouhavého a nudneho. Další velkej problem je out of sync (postavu vidíte jinde nez kde ve skutecnosti je) který se projevuje hlavne u postav které jsou hodne v pohybu. A co vim tak s tim GGG nemini nic delat, protože to proste nejde. Systém obchodovani přes chat nakonec vedl k tomu ze jsem chat radsi vypnul, takovej spam jsme snad ještě nezazil. Dal pak krapet nevyvazena obtiznost, ujete nároky na resisty, a gamble systém vylepsovani věci taky není nic co by me nejak extremne bavilo. Nevim jestli tomu dat ještě sanci, grafika mi nevadi, je to takovy standart roku 2006 který mam docela rad. Další věc co me vadi je to, ze postava ačkoliv ma na sobe uzasny věci stále vypada jak trhan na lvl 5, teda pokud si nekoupi něco na okrasu v item shopu. tezko rict jestli tomu dat ještě sanci nebo ne, ale spsi to vypada jen na ztratu casu.
  • Jako super by bylo, kdyby dodelali vsechny akty kdyz je to released. Jinak games hodne v pohode pro Diablo I a II fans.
  • díky bohu že takhle Diablo nevypadá, zvlášt ty animace a pocit z boje ve stylu "mlácení do pytle se slámou" jsou dost hrozné

    to "akční" by u téhle hry mělo být v uvozovkách
  • nejde o současnou kvalitu hry (D3), ale o pojmenování žánru, kterému dalo základy právě první diablo ... a to rozhodně nikoho neurazí ...
  • Takto dako graficky som si predstavoval Diablo 3.
    A naozaj super hra, stale pekne dorabaju a to najlepsie je zadara :)
    Pre ludi co hatuju, tak neopravnene.
    Nadavat na hru ktora je zadarmo a aj keby je zla, tak sa nic nedeje, lebo nikto neprisiel o peniaze.
    Lenze nieje zla ale naopak :)
  • Hrál jsem chvilku, hra běžela krásně (asi hodinu po of. startu). Někde jsem četl, že lagy omezí vypnutí global chatu. Dotáhl jsem to v betě do třetího aktu, teď si to dám s kamarádem od začátku. Držím palce Australani.
  • Neni to zla hra, ale to ako to tam laguje kazdemu a nic s tym nemoze urobit lebo je problem na ich strane tak to je jak keby ta drbal pes ale si nadrbany sam takze s tym nemozes nic urobit tak nakoniec prijmes ten jeho klacik a nechas sa ogrindovat az ta to prestane bavit potom vytriezves ale uz si hlboko v tom stereotype tak si povies ze radsej vyprasis veskoslavovu mater , ale nachytas ju s drdom tak sa im vyvratis na prah dveri a het domov, po ceste das dole este par buzikov ako ggg a pod. Strata casu proste , radsej knihu nejaku alebo song od grygara
  • Path of Exile je vyborna hra, patch of exile je nejakova demo verze pro tiscali, jinak drzim palce PoE jen tak dale
  • MickeyMutant
    Freudovské přeřeknutí; asi se čeká spousta brouků.
  • ten nadpis si opravte.. PATH of exile ;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit