Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • "Přesto přese všechno zvědám ruku na znamení souhlasu s tím, že PC verze má cenu."

    hned jsem věděl, že to píše poláček *15*
  • Malleth
    Super hra...teda hlavně první půlka. Sekání hlav a končetin celkem zabaví, ale pak se to začne dost opakovat. Streotyp jako kr*va.

    Kr*va je zakázaný slovo?
    • Menttor
      Jo, tahle cenzura na games je opravdu neuvěřitelná, hlavně že recenzenti nadávají ve článcích do zmr*ů (viz recenze Dark Souls, jinak proti recenzentovi nic nemám samozřejmě :D). Když už musí být cenzura, tak by aspoň měla být nastavitelná proboha...
      • Co je na ni fasistickeho?
        Co je spatneho na tom, ze v diskusi nejsou povoleny vulgarismy? Souhlasim s tim, ze by se mela krotit i redakce.
        • Menttor
          Kráva?

          Edit: To jsem z toho jelen, jsem si jistej, že ještě před chvíli mi to "krávu" cenzurovalo
          Že by to tu někdo četl a tak rychle s tím něco udělal? :-O
          • Malleth
            Kráva...fakt že jo. Holy sh*t *8*
    • FeebeEWN
      ono je totiž slovo kr*va stejně urážlivé jako třeba kůň nebo pes :)
      • Malleth
        No jo, ale to je tak na levelu 1. třídy základní školy.
        • To se pleteš. Ty jsi asi neslyšel, jakými nadávkami se dnes častují žáci 1. třídy na základní škole. *1*
          • Malleth
            Podle mě jsou dnešní školáci co se týče nadávek na vyšším levelu, než když sem byl na základce já.
  • CRYPT
    Mam moc rad vikingskou tematiku a ocenim kazdou hru, ktera bude v tomto duchu, zamzelo mne kdysi kdyz ubisoft sprznil hru BeoWulf, coz byla taky slusna (mohla byt) rubacka, i kdyz jako rpg bych ji tehda neoznacil, tak doufejme ze se toto povede
  • no uvidime jak se to bude hrát na klávesnici
  • Když už tak: " stereotyp jako Tur domácí!"

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit