Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Ach ty aktivace , ochrany = Velka problematika PC sceny. *7* .
    • Lepší než furt někam strkat CD.
      • Jack1947
        "DVD" to se jeste dela ? *15*
  • Zrovna jsem měl rozehrané Arkham City aktivované na Steamu. Po aktualizaci je to bez GFWL, ale savy mi také zmizely. Dá se to však vyřešit, tak nepropadejte panice, ani když se to nepodaří na poprvé. Včera jsem s tím strávil nějaký čas, než se mi to podařilo rozeběhnout.
  • Chtelo by to dodat ze:

    1) Valve problem s aktivacema obou Batmanu resi
    2 savy se daji editovat aby fungovaly dal, viz

    http://steamcommunity.com/app/200260/discussions/0/810938810707303888/ Program
    http://steamcommunity.com/app/200260/discussions/0/810938810549705289/ Rucne pro neduverivy
  • Jinak receno, dalsi zarny prioklad toho, proc si gamesky stahnout crackly z netu. Fakt sem zvedav, co budou vsichni majitele hromady "pseudoonline" games delat za par let, az jejich vydavatel trebas uz nebude existovat ... viz posledne ostra hra na levelu ... ze prej se da hrat online ... a ze prej ale severu moc neni ... mno moc sem to nezkoumal, ale online server to nenaslo ani JEDEN.
  • Presne o tom som kedysi písal, keď som tvrdil , že nie som ochotný kupovať tácky pod kávu. Pretože to z naších hier ostane , keby skončili všetky tie sračky, čo v súčasnosti musite aktivovaľ len aby ste si zahrali off-line hru. Som zvedavý, čo by sa dialo ďalej, keby náhodou
    skončil aj Steam. Keď skončili S LIVE mali vydať patch, ktorý celú túto blbosť deaktivuje a budete môcť hrať tak ako kedysi bez týchto "príveskov". Ono aj napriek tomu, že mnohí si
    Steam a služby s ním spojené pochvaľujú, tiež to nie je žiadna výhra, najmä keď sa Vám do hry natiahne automaticky nejaký nie veľmi vydarený patch, domrví Vám všetko, čo ste už odohrané mali a vy potom musíte čakať na patch, ktorý ten predošlý patch opraví. Aspoň, keby sa Vás to opýtalo či tam ten patch chcete. Len dúfam , že čoskoro nepôjde do múky aj Steam, pretože toby som mal tých podnosov na kávu na niekoľko životov dopredu,.
    • napisal si picovinu pretoze v steame si mozes nastavit ci ti bude hry aktualizovat automaticky alebo nie, dokonca kazdu osobitne a okrem toho vzivote sa mi tam nestalo aby steam vypustil nejaky patch naslepo ktory by mi zajebal celu hru.
      valve neni ziaden cirkus takze velice pochybujem o nejakych zavaznych problemoch.
      a GFWL je dobra zbytocnost, len to ludi otravuje takze huraa ze to rusia.
      • Zajimave. Ja i kdyz ty aktualizace vypnu, ale vyjde patch, tak mi to pri spusteni te hry zacne ten patch stahovat. Opravdu super placebo. Asi stejne, jako ty kecy o offline reziimu, co ale vydrzi 14 dni...
        A opet logika, mne se to nestalo, tak to neni pravda. Predstav si, ze mne posledni patch na Civ 5 tu hru totalne rozjebal. A muzu se vratit k predchozi funkcni verzi? Samozrejme, ze ne. Jsem prece idiot, co si neumi patche naistalovat sam a musi na to mit program...
      • XorxoxTalarius
        No vidis a mne Steam doje*al pocitac jelikoz mi nainstaloval nevhodne ovladace, takze po kazde Steam instalaci radeji kontroluju co ten blbecek zase nahral
        • Zřejmě profesionální hráč *1*
        • Steam ti stahoval systémové ovladače? WTF
          • Proc systemove ovladace? Mohl to byt Netframework nebo nejaky C++ Mne uz s timhle Steam take neskutecne se*re, takze prvni, co delam po stazeni hry je, ze instalacky tehle veci mazu. Jednak uz tam davno jsou a jednak mi to take jednou znefunkcnilo launcher u Witchera 2.
    • no mozna po tehle male prihode s GFWL lidem konecne dojde ze Steam a jemu podobne nejsou tak uzasna věc jak si mnoho lidi mysli. osobne si ke kazde original hre co mam pořizuju i crack, ten mi zajisti bezproblémovou funkcnost az tyhle služby pujdou k sipku.
  • prudislav
    savy v čudu ale furt lepší než tam trpět GfWL kterej byl schopnej ty savy mazat sám od sebe a GoTY upgrade zdarma je taky fajn
  • prudislav
    smazat
  • nice a teraz mi nepojde ani gta4 a ostatne kraviny alebo wtf?
  • Nas*at na Batmana, co Dark Souls? Tam budou savy taky v čudu :-o?
    • Kdyz jsem nedavno znovu nainstaloval Dark Souls (a s tim i gfwl) zadne savy z minuleho hrani tam nebyly, jenom nejake achievementy. Myslel jsem ze je to pro gfwl normalni, stejne jako to ze se loguje okolo minuty.
  • Pete.palis
    a já čuměl jak péro...nedávno jsem si koupil Goty Edici Arkham City, zapnu a savy v čudu, bylo mi divný, že nenaskočil ani Windows Live... češtinu mi to taky smazalo...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit