Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • japonsko/ninja, uplna lozenka

  • Jack1947

    No právě vždyt to i tak vypadalo. Dneska už se fotky nefotí mobilem 320x240 :D

  • flash789

    Psal jsem to tady pred dvema dny ze to je fake, jen holt redakcni masinerie tady funguje dost pomalu :)

  • no ono uz jim moc takovych zasadnich zajimavych obdobi a lokaci nezbyva

  • kkING

    Tak podle obrazku to asi moc neprekvapi ...

    Nevim jake jsou prodeje poslednich dvou dilu, ale me vzdy na Assassins Creed laka zasazeni, navsteva a zpracovani konkretni doby. Cekal bych tedy spis anticky Rim, ale tomu zase nenasvedcuje poradi, protoze by daval smysl pokud by sel Odyssey pred Origins :-)

  • Jack1947

    Aha to se dalo čekat.

  • Jack1947

    Nop jasně to já naopak dohrál vše takže( krom CHronicles) takže to hrát taky budu a budu hrát i nějaký další.

  • PCMR

    Aneb Google iSpirit se naváží do Wiki Veskoslava. Tenhle člověk mě vždycky pobaví.

  • Ilusiveman

    Jako, z lokálního pohledu, to je super téma a vidět a projít si historickou Prahu od Ubisovtu, za to bych vraždil.. O tom žádná

    Třeba to tak vidí i Ubisoft do budoucnosti

  • Ilusiveman

    Japonsko a Ninja není vůbec vyčpěly téma.

    Asi moc anime nekoukáš, co? 

  • Škoda dřív to podle náznaků vypadalo na Japonsko tak jsem se dost těšil  😍 ale vikingové také nebudou špatní  😱 😐

  • dworkin

    Díky moc, mně to takhle stačí, nechám se překvapit.

  • Aha, takže si na google napsal "runové písmo" a podíval jsi se na první odkaz, který tam byl. Myslím, že každý člověk s kritickým myšlením asi chápe, že jako zdroj informací takového webu není úplně relevantní. A ano prohlídnul jsem i záložku zajímavé odkazy a jediný relevantní web je dejepis.com, který o runách raději nepíše. K tomu slovanství - je čeština tvůj rodný jazyk? Jsi Slovan, promiň.

  • NEkromanT

    První civilizace byla tak nějak v každým díle, ale linka ze současnosti se "vrátí" až v Origins, kde ale pořád není až tak důležitá. V Odyssey už se řeší podstatně víc (i když asi ne tolik jak s Desmondem) a Odyssey má momentálně DLC, který je na První civilizaci zaměřený. Určitě se dá někde na youtube najít nějakej výtah.

  • Lukass

    Nejlepsi Assasin byl dvojka s jednim mestem a venkovem,  zadna obri prazdna mapa,  tuny otazniku a podobnech blbosti,  ale jedno mesto v nemz se odehraval perfektni pribeh a questy. 

    Nedohral sem Origins (po pocatecnim nadseni),  Odysey ani hrat nechcu,  ale tohle bych koupil jenom kvuli zasazeni. 

  • iSpirit

    Ale je viz. ty tvoje náboženské texty. 

    http://vikingove.mysteria.cz/runove-pismo.html


    Ohledně slovanské krve je dokázano, že ji máme docela málo oproti východu, jsme směska, čili se té hordě opravdu nikdy hlásit nebudu.

  • TheGGG

    ubík se asi snaží přijít s tím úplně nejhorším prostředím, jaké jde pro assassina vymyslet...

    čína, japonsko, všichni to po nich chtějí, místo toho, trapní vikingové...


  • Jack1947

    Takže For honor ale na 20 hodin hmm ?

  • cNNk

    Me by zase po dlouhy dobe vyhovoval nejakej mensi assassin a ne ty obri open worldy. Takova Praha za vlady Rudolfa II, Edward Kelley  a jeho rozmlouvani s andely by se dalo vyuzit pro ty "predky a artefakty" i ten Golem by tam sel napasovat. A nebo treba jizni amerika a nejaka ze zdejsich kultur.

  • No.. není. Runy se používaly zejména pro magické účely, pro zápis velmi vyjímečně a to zejména pro náboženské texty. Uznávám, že nedostatek slovanských pramenů existuje (podobně jako u vikingů), za to můžeme děkovat křesťanským bratřím, ale i tak je informací poměrně dost díky archeologickým nálezům. A do etnické skupiny se řadí i jazyk, kterým mluvíš, takže jestli nejsi Maďar, tak jsi určitě součástí slovanské skupiny. 🙂

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit