Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • lito

    přemýšlel jsi někdy o tom, že ten fanatik  jsi ty? Kolikrát jsi to slovo použil za ty roky v těchto diskuzích?  1000krát? 10000Krát? Co to značí o tobě? Přemýšlel jsi o tom? Pokud ne, myslím si, že bys měl. 

    BTW Final Fantasy Rebirth >Witcher 3.😛

  • lito

    Veskoslav zase vysadil medikamenty.😂

  • Veskoslav

    A zde vidíte právě fanatického Nintendo fanouška. Je jedno, že Nintendo v posledních letech vydává furt to samé. Hardware nedokáže udržet ani 30 fps stabilně (Zelda, Mario vs Rabbits se například hezky seká při cutscénách). O kvalitě zpracování samotné konzole a dokovací stanice bych raději ani nic nepsal. 


    Nejspíš tě při tvé zaslepenosti ani nenapadlo, že ne každý, kdo nadává na prasácké Nintendo nevlastní Switch. A ano, už to vidím, jak píšeš, že 60 fps není potřeba, že grafika není potřeba a podobné bláboly. Nejspíš ten samý, co řekne, že poslední díl Pokémonů je naprosto žůžo.

  • Veskoslav

    Ty si vážně Nintendo fanatik se vším všudy. Naposledy si nová Zelda nedokáže udržet ani stabilní FPS...Tím bych třeba začal...

  • jediné emulátory co jsem kdysi zkoušel byly SNES a PS1. Myslím že i na PC je tolik her které nestíhám hrát že si vůbec nemusím dělat hlavu s těma konzolovýma. Jediná konzolová hra kterou bych chtěl na PC je asi Bloodborne, a myslím že FromSoft udělá někdy remaster a vydá to na PC. Z Nintenda by mě možná zajímal asi jen Xenoblade Chronicles

  • frank.horigan

    No ale všechny ty stávající pojedou že?

    A víš že je Switch skoro na konci svého života?

    A pořád platí to, že pokud by to ve všech ohledech bylo tak jednoduché, rvali by to tam už dávno. Nintendo má emulátory trápení už delší dobu. A opět podotýkám, Yuzu není jediný plně funkční emulátor Switche.  

  • Protože ten emulátor emuluje firmware Switche. Pokud nové hry budou vyžadovat nějakou funkci nové verze firmware, kterou  nikdo do emulátoru nedoprogramuje, prostě na tom ty hry nepojedou. 

  • Derp_1337

    Jak napsal Adam níže: je jedna věc to hrát na tom malém displeji od konzole. Ale něco úplně jiného je to propojit s TV (přes dokovací stanici). To pak v některých hrách uvidíš ten rozdíl.

  • frank.horigan

    Furt to není jediný Emulátor Switche. Nevím o co se tu pokoušejí

  • redicius

    Mám 8 zařízení od Nintenda mimo dva switche. Kompletní stažené knihovny ROMek a spoustu originálů taky.

    Dýchá se mi v té zádeli dobře :)

  • redicius

    můžeš prosím vysvětlit, co to je, že je u nintenda něco "snadnější stáhnout než koupit", aby to nebyla čistá zlodějina? protože pirátství rozumím a nebudu si hrát na lilii, ale zároveň dokážu sám sobě říct, že to prostě je krádež a rodiče mě učili, že krást se nemá - tudíž to, že se N brání mi přijde i tak legitimní ;) a tím spíš co jsem napsal, že 10 systémů prostě neřeší a nebavíme se o hrát ala tetris, ale zrovna všechny historicky nejlepší hry s pokemony najdeš jen a jen mimo switch..

  • frank.horigan

    A co má společného firmware v opravdovém Switchi s emulátorem který stáhneš do PC ze stránky "A"  a poté stáhneš hru ze stránky "B".

    Switch tam nehraje žádnou roli. Nevím o tom, že bych odněkud stahoval extra firmware do toho Emulátoru.

    A pokud by něco takového šlo lehce udělat, už to dávno udělali. Ty emulátory jsou plně funkční už roky. 


  • Ahoj,
    za mě jsem jel Zelda: Breath Of The Wild na emulatoru (asi ale až třetí playthrough) a prostě na Switchi se to v lese propadalo pod 30 FPS.
    Na emulátoru v pohodě 2k a 60 FPS s 4x vykreslovací vzdáleností, stíny apod. A na velký telce to je opravdu markantní rozdíl a tu hru jsem si mnohem lépe užil.

    Tears Of the Kingdom jsem chtěl hrát hned při vydání, tak jsem si jen přetaktoval Switch, aby to jelo stabilně. 
    Ale že už člověk musí dělat takové psí kusy aby jejich exklusivní tituly rozjel v lepším výkonu je opruz.

  • Stačí do nové verze firmware přidat něco, co aktuální verze emulátoru nerozdýchá.

  • toka

    Jakoby... Souhlasím s tebou, Nintendo si to hlídat musí a problém to svým způsobem je. Na druhou stranu tyhle emulátory si vytvořilo Nintendo samo svým postojem. Stejně jako u pirátství, pokud je něco jednodušší stáhnout než koupit, ukazuje to na nedostatečný pochopení chování a potřeb zákazníka. Nemusíme ani chodit daleko, abychom viděli, jak je Nintendo out of touch. Dávno mohli přijít s open-world survivor hrou ze světa Pokémovů, místo toho recyklují ten samý koncept a herní mechanismy už třicet let. No a pak přijde Palword a Nintendo nestíhá utírat slzičky. Dobře jim tak.

    Každopádně moje prachy stejně neuvidí, protože si nehodlám kupovat trošku lepší herní telefon za desítku, abych na tom mohl v 1080p a osekanými detaily hrát jejich exkluzivity. Sony už tak trošku pochopilo, kolik prachů je v PCMR, třeba to časem pochopí i Nintendo. Moc rád si na mým desktopu tu Zeldu koupím a zahraju. A skutečně, než abych kupoval Switch, tak je pro mě jednodušší stáhnout ten emulátor.

  • Dle toho co Nintendo argumentuje by všechny emulátory bez schválení platform holdera měly být postaveny mimo zákon.

    Nintendo je korporátní scum. Snad se ti v tý jejich zádeli dýchá dobře.

  • redicius

    Věčný brečení lidí, co nemají switch a nadávají na nintendo. Nikdo tady nenapíše, že se nezakračuje nijak na ostatní emulátory nintenda, že máme k dispozici tisíce her na GB, GBA, DS, 3DS, Gamecube a N64 a nevím co ještě a naříklad na  3DS je rovnou aplikace s pirátským online eshopem.

    Mimoto včera vyšel po letech konečně na 3DS emulátor VirtualBoye ve 3D. Nevidím nikde článek, že by Nintento zasahovalo.

    Pokud se emuluje současná konzole, tak to prostě je problém a firma si musí svoje prachy hlídat. Nehledě pokud se na tom hrajou first party hry, který ještě oficiálně nevyšly. To neokecáte. 

  • redicius

    Který jejich exklusivní hry na switchi nejedou bez problémů? Nějak si nedovedu vybavit a dokážu tvrdit, že mám všechny :D 

    Klidně dej nějakej tip na switch exklusivitu, pobav nás ;)

  • Derp_1337

    Toho se fakt nebojím. Co se jednou dostane na internet, to už nikdy nezmizí. Na torrentech vždy najdeš nejnovější verzi.

    Problém spíš bude to, že se zastaví vývoj novějších verzí emulátorů a pak nové hry už nutně nemusí fungovat.

  • Nintendo je  korporátní scum, snad si tvůrci Yuzu vydělali dost na zaplacení kvalitních právníků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit