Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • rusko = žumpa.

  • Přesně! Diky.

  • Derp_1337

    No já nevím, já se do nekonečna skvěle bavím u různých videí a mini článků o BG3.

    Třeba včera jsem viděl video, kde někoho napadlo zničit/zbavit se důležitého questového předmětu, který je schopný zabít nesmrtelné. (To by mě osobně v životě snad ani nenapadlo se zbavit tak důležitého předmětu 😂 ). 

    No pak následoval rozhovor s jednou nesmrtelnou postavou, kterou člen party chtěl zabít. Nepřítel prohlásil "A čím mě chceš zabít?" A ten člen party na "To snad ne! Jak jsem jen mohl/a být tak hloupý/á!" 😂

    To je prostě šílené, jak ta hra počítá s různými velmi nepravděpodobnými událostmi, kterou hráči mohou udělat. 🙂

  • sugyn

    Xenofobie se týká konkrétně strachu nebo averze lidí z různých zemí nebo kultur. I když to jistě může být faktorem meziskupinových konfliktů mezi národy, nenávist nebo nepřátelství mezi národy zahrnuje širší spektrum problémů, které přesahují jen strach nebo averzi.

    Nenávist mezi národy může zahrnovat složité historické, politické nebo sociální faktory, které přesahují individuální obavy nebo averze. Zahrnuje to řadu postojů, předsudků a napětí, které mohou vést ke konfliktu, a i když xenofobie může hrát roli, není jediným deskriptorem nenávisti mezi národy.

  • Prstoklad

    😀

  • J.V.Stalin

    Tak to na tebe celkem sedí.

  • můžu si samozřejmě číst co chci a zrovna kolem Abandoned bylo hned několik zajímavých kauz, rozhodně lepší jak stopadesátý článek o GTA VI nebo BG3.

  • Derp_1337

    Víš o tom, že nemusíš číst všechno, že?

    Já osobně ignoruji ty "hype" články, které rozebírají nějaký herní prvek, který možná bude či nebude ve hře, u které není vůbec jisté, zda vyjde.


    Ale jinak máš pravdu, Games o těch hrách kdysi v roce 2021/22 psali. A poslední 2 články byly o tom, že se spekuluje o zrušení vývoje a že to možná nikdy nevyjde.

  • U Poláků to je neklasické. Lol

  • tak psalo se o tom i tady na games i na konkurenci, lze si všechno dohledat, co na to víc chcete říct ;)

  • Psal si u cyberpunku, klasicti polaci? Tohle hazeni vsech do jednoho pytle je fakt ukszka intelektu.

  • Co jespatne naassetech nakouprnych na unreal marketu?

  • Derp_1337

    Žádná nenávist k národu není opodstatněná. 

    Nemůžeš celý národ odsoudit kvůli pár jedincům u moci, co zneužívají své postavení a manipulují ostatními.


    Samozřejmě nestačí jen pár jedinců, chce to podstatně víc lidí, kteří budou ochotni slepě poslouchat pochybné rozkazy. Ale to nic nemění na tom, že většina lidí v tom národě prostě jen chce žít svůj život a nijak nikomu neublížila.

  • jo, kdysi nejočekávanější hra na Steamu.😀

  • Pokud je nenávist k tomu národu opodstatněná (je), tak bych to xenofobií fakt nenazval...

  • Carnage666

    Tam je problém že hra vypadá jak The Division nebo DayZ ale od někoho kdo to poslepoval z assetů nakoupených v Unreal Engine.  Tam prostě základ ani není.

  • Nová hra s velkým hypem. Lidi zapnou a vypnou. Za měsíc tu hru nebude hrát absolutně nikdo.

    Já bych kompletně převzal vše z hry, upravoval ji a zakládal na ni. Základy už tam jsou. Při vývoji nové hry, by to ušetřilo mnoho práce. 

  • S tvou poslední větou souhlasím 😉

    Vysvětlím ti to takhle, když máš strach z čehokoliv cizího nebo z většiny cizího už máš v sobě xenofobii. To, že nemáš rád jednu určitou národnost z určitého důvodu z tebe xenofoba nedělá. 

    Další doplněk vzdělání už pouze za příplatek chlape. 😛

  • Derp_1337

    "Vertikální běh na 100 metrů"

    Hezky řečeno. 😂

  • lol

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit