Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tohle a assassin je furt to stejny dokola. 😐

• Na Far Cry 6 se těším. Nedávno jsem dohrál 5ku, pak po druhé i 4ku a teď dohrávám podruhé i třetí díl a pořád je to zábava. Rychlá svižná akce.

• Koukam ze ti staci malo :D vzdyt je to vsechno na jedno brdo a hodne silnej stereotyp :D 

• JohnnyLegend

A co takhle poprve si dat Blood Dragon? O pet urovni vys nez 3, 4 a 5 dohromady, soundtrack o sto urovni vys.

• Kravicka

3, 4, Blood Dragon me nebavilo, 5 jsem si uzil.

• JohnnyLegend

Ja to mam problem dohrat. Plnil jsem misi, hlavni misi, kde musis sejmout pet lodi na rece. Lode se nahodne generujou, takze tam jak pako musis pobihat dve hodiny a cekat, at se nejaka objevi. No a hned po tom jsem v ramci hlavni linie musel ziskat dve kuze medveda grizzlyho. To uz na me bylo trosku moc. At si tyto tasky strci nekam do nejzapadlejsich vedlejsich ukolu a ne do hlavni linky. Jenze Ubisoft no. Tam ty hry uz asi generuje nejaka AI.

• BoB.2

Mají co napravovat ,ale bez češtiny není šance.

• gio1

K čemu je ve hře kde je úkolem všechny postřílet potřeba čeština?🙂

• JohnnyLegend

Takove mrhani skvelymi herci. Ve vysledne hre pak budete misto obdivovani jejich vykonu spise hledat v lese medveda grizzlyho, protoze z nej potrebujete stahnout dve kuze, abyste zachranili svet.

• dalsi reskin? xDD 

• TheGGG

meh další generický ubi open world... zaujalo jen info o tom, že snad konečně bude opět normální mluvící hlavní postava a né takové NIC, jako předvedlo FC5.

• danny_the_hound

A príde aj Rico z Just Cause...? :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit